راهنمای خرید بهترین پاور بانک سال 2023

پاور بانک یا شارژر همراه یک وسیله جانبی برای شارژ باتری گوشی، لپ تاپ، هدفون و … می باشد. از این وسیله می توان برای سفر، کوهنوردی و یا در جاهایی که دسترسی به برق امکان پذیر نیست استفاده کرد. پاوربانک ها با ظرفیت های 5000 میلی آمپر تا 25000 میلی آمپر هستند. پاور بانک ها همچنین دارای شدت جریان متفاوتی هستند پاوربانکی با شدت جریان 2 آمپر سریعتر از پاوربانک های با شدت جریان 1 آمپر گوشی را شارژ می کنند.

شارژرهای همراه دارای درگاههای خروجی برای شارژ هستند و تعداد درگاههای خروجی آن ها متفاوت است از دو پورت گرفته تا 4 و یا بیشتر. انواع مختلف پاور بانک در بازار وجود دارد اما انتخاب و خرید بهترین پاوربانک در سال 2023 به دلیل برندهای مختلف موجود در بازار کمی مشکل است. امروزه پاوربانک های برند شیائومی، پاوربانک زندیور، پاوربانک انکر و پاوربانک اپیسر از پرطرفدارترین پاوربانک ها هستند.

با ما همراه باشید تا در این مقاله نحوه انتخاب بهترین پاوربانک را برای شما بررسی کنیم و چند مدل از بهترین پاوربانک های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم.

راهنمای خرید بهترین پاور بانک سال 2020
خرید بهترین پاور بانک سال 2020

پاور بانک یا شارژر قابل حمل چیست؟

پاوربانک ها برای تأمین برق وسایل قابل حمل مانند تلفن های همراه و سایر موارد مشابه که دارای رابط USB هستند استفاده می شود. آنها می توانند از طریق USB و یا به صورت بی سیم شارژ شوند. پاور بانک ها مانند شارژرهای معمولی هستند. با افزایش روزافزون تجهیزات مجهز به باتری از تلفن های همراه گرفته تا باتری هدفون، بلندگوهای قابل حمل، پخش کننده های MP3 را می توان از طریق پاور بانک شارژ کرد. همه این موارد را برای شارژ می توان، با یک رابط شارژر USB شارژ کرد.

مشاهده جدیدترین محصولات

انواع پاور بانک

چند نوع مختلف شارژر قابل حمل ( پاور بانک ) وجود دارد که می توان آنها را خریداری کرد. بدیهی است که اندازه یکی از معیارهای اصلی است، اما دسته های دیگری نیز وجود دارد که می تواند در نظر گرفته شود.

پاور بانک استاندارد:

این پاور بانک ها شارژرهای قابل حمل معمولی هستند که از منابع معمول USB مانند شارژرهای USB شارژ می شوند. و در پاور بانک نشانه هایی از وضعیت شارژ آن وجود دارد. این نشانه ها ممکن است یک ردیف لامپ LED کوچک یا یک صفحه نمایش عددی ساده باشد که سطح شارژ را به عنوان درصد شارژ کامل نشان می دهد. به طور معمول از یک اتصال میکرو USB به عنوان منبع تغذیه استفاده می شود.

پس از شارژ کامل پاوربانک، می توان از آن برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کرد. یکی دیگر از سوکت های USB نوع A (وابسته به پاوربانک خاص) وجود دارد که می تواند شارژ را به دستگاه های مورد نیاز شارژ منتقل کند.

پاور بانک خورشیدی: 

همانطور که از نام آن پیداست، این پاوربانک های خورشیدی می توانند از نور خورشید برای شارژ استفاده کنند. برای این کار آنها پانل های فتوولتائیک دارند. این پاوربانک ها فقط می توانند باتری داخلی را در معرض نور خورشید قرار دهند زیرا سلول های خورشیدی نسبتاً کوچک هستند، این عملکرد بسیار مفید است، اما فقط در شرایط بسیار آفتابی.

مقاله مرتبط : راهنمای خرید هدیه خوب برای آقایان

پاوربانک بی سیم: 

با وجود ابزارهای زیادی مانند تلفن، هدفون و موارد مشابه که اکنون قابلیت شارژ بی سیم را دارند، این مفهوم توسط صنعت پاوربانک پذیرفته شده است. به دست آوردن پاور بانک هایی که خودشان از یک منبع استاندارد USB شارژ می شوند وجود دارد، اما آنها می توانند تلفن ها و سایر دستگاه های الکترونیکی سازگار با شارژ بی سیم را به صورت بی سیم شارژ کنند.

این پاوربانک ها از استاندارد Qi استفاده می کنند که تقریباً توسط همه دستگاه های الکترونیکی قابل شارژ بی سیم در دسترس است. دستگاه الکترونیکی مورد تعویض در پاوربانک قرار می گیرد. بهتر است پس از اتمام شارژ، پاوربانک شارژ بی سیم را خاموش کنید و سپس مدار شارژ بی سیم غیرفعال شود و Powerbank بی دلیل تخلیه نشود.

مشاهده جدیدترین محصولات

طول عمر پاور بانک

چرخه های تخلیه شارژ: 

هر باتری قابل شارژ به تدریج فرسوده می شود. به طور معمول طول عمر باتری از نظر تعداد چرخه تخلیه شارژ قابل انجام، قبل از افت عملکرد با یک درجه مشخص ذکر می شود. برخی از پاوربانک های ارزان قیمت ممکن است فقط 500 چرخه تخلیه شارژ داشته باشند، اما عمر بیشتر آنها بیشتر از چرخه تخلیه شارژ است.

زمان تخلیه خودکار:

تمام سلولهای باتری، چه قابل شارژ و چه اولیه دارای میزان تخلیه خودکار خاصی هستند. برای باتری های قابل شارژ برای زنده نگه داشتن این مدارها مقدار کمی انرژی لازم است.

یک پاور بانک خوب می تواند شارژ را فقط با اتلاف شارژ کمی تا 6 ماه نگه دارد، اما پاوربانک با کیفیت پایین ممکن است فقط یک ماه شارژ مفید را حفظ کند. این ارقام مربوط به دمای اتاق است، اما ذخیره آنها در خارج از این دما بطور قابل توجهی عملکرد آنها را کاهش می دهد.

طول عمر پاور بانک
طول عمر پاور بانک

شارژ پاور بانک و قابلیت های فعلی

سطح شارژ قابل ذخیره در پاوربانک ها با افزایش نیاز افزایش یافته است. تلفن های هوشمند یکی از موارد اصلی است که توسط آنها شارژ می شود و در سال های اخیر ظرفیت باتری به طور قابل توجهی افزایش یافته است. پاور بانک های قدیمی دارای ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت هستند، در حالی که برخی از جدیدترین آنها می توانند ظرفیت های 25000 میلی آمپر ساعت را ارائه دهند.

فناوری باتری بهترین پاور بانک

تمام پاوربانک ها از باتری های قابل شارژ مبتنی بر فناوری لیتیوم استفاده می کنند. باتری های لیتیوم-یون و لیتیوم-پلیمر معمولاً برای پاوربانک ها مورد استفاده قرار می گیرند. فناوری باتری برای بسیاری از تحولات از تلفن های همراه گرفته تا وسایل نقلیه الکتریکی مهم است.

دو فناوری که در حال حاضر استفاده می شود دارای ویژگی های کمی متفاوت هستند:

یون لیتیوم : باتری های لیتیوم-یون دارای چگالی انرژی بالاتری هستند، یعنی می توانند بار الکتریکی بیشتری را در اندازه یا حجم معین ذخیره کنند و ساخت آنها ارزان تر است، اما بعد از مدتی می توانند مشکلاتی داشته باشند.

لیتیوم-پلیمر: پاوربانک های لیتیوم-پلیمر انتخاب بهتری هستند. با این وجود ساخت آنها هزینه بیشتری دارد و در نتیجه ممکن است خرید آن برای همه افراد مقدور نباشد. هر دو شکل پاوربانک به خوبی کار می کنند.

شارژرهای قابل حمل پاور امکان شارژ شدن باتری وسایل را در حین حرکت فراهم می کنند. از آنجا که دسترسی به یک منبع تغذیه در شبکه برق هر زمان که تلفن همراه یا باتری دیگری نیاز به شارژ داشته باشد، همیشه امکان پذیر نیست، این پاوربانک ها اکنون به یک محصول ثابت تبدیل شده اند و مخصوصاً هنگام مسافرت بسیار مفید هستند. پاوربانک ها در اشکال و اندازه های مختلفی متناسب با افراد مختلف و نیازهای آنها وجود دارد.

مقاله مرتبط : نقد و بررسی بهترین لپ تاپ های 2023

خصوصیات یک پاور بانک خوب

اولین چیزی که باید مورد توجه قرار گیرد ظرفیت است. به طور کلی این نسبت باید از یک مدل به مدل دیگر بسیار متفاوت باشد. هرچه نسبت ظرفیت پاوربانک بیشتر باشد، قیمت محصول نیز بیشتر می شود. اما این تنها چیزی نیست که مهم است.

جنبه دوم که باید به انتخاب بهترین پاوربانک کمک کند وزن است. در همه نوع ها وزن پاوربانک متفاوت خواهد بود. عناصر متعددی وجود دارد که بر وزن تاثیر می گذارد، مانند نوع باتری های استفاده شده، محفظه و غیره. برای سهولت مقایسه و تصمیم گیری اینکه کدام یک بهتر است، ظرفیت باید بر وزن تقسیم شود. بدین ترتیب یک نسبت به ازای هر وزن بدست می آید که می تواند برای مقایسه چندین محصول مورد استفاده قرار گیرد و هرچه عدد بالاتر باشد بهتر است. در حالت ایده آل بهترین پاوربانک بدون داشتن سنگینی ظرفیت مناسبی را ارائه می دهد. تهیه پاوربانکی که به دلیل سنگینی در کوله پشتی قابل حمل نیست، منطقی نیست.

مشاهده جدیدترین محصولات

نکته آخر اینکه، کیفیت ساخت و طراحی باید به شما کمک کند تا مشخص کنید کدام پاوربانک را بخرید. باید بر اساس کیفیت ساخت کلی و جنبه بصری آن ها انتخاب شود. اکثر پاور بانک ها نمای بیرونی پلاستیکی دارند اما تعداد کمی از آنها دارای پوشش آلومینیوم هستند که به اتلاف بهتر گرما کمک می کند.

خصوصیات یک پاور بانک خوب
خصوصیات یک پاور بانک خوب

این ویژگی های ساده باید به انتخاب یک پاور بانک نسبتاً قابل اعتماد کمک کند. به عنوان یک نکته اضافی، اتصال ممکن است یک جنبه مهم باشد اما این روزها تقریباً همه آنها از شارژ USB پشتیبانی می کنند که با طیف گسترده ای از دستگاه ها سازگار است.

در سال های اخیر، استفاده از پاوربانک ها به میزان قابل توجهی افزایش یافته است زیرا آنها یک روش بسیار راحت و آسان را برای شارژ تلفن های هوشمند و سایر دستگاه ها در صورت دور بودن از برق ارائه می دهند. پاوربانک های بی سیم برای آن دسته از دستگاه هایی که می توانند به صورت بی سیم شارژ شوند نیز معرفی شده است.

پاور بانک خوب یا بد

در ساخت پاوربانک ها از یک باتری شیمیایی و مدار استفاده می شود بعضی از سازندگان نامعتبر پاور بانک در ساخت آن ها از باتری های بازیافتی و خراب استفاده می کنند. این پاوربانک ها نسبت به پاوربانک های اورجینال قیمت پایین تری دارند اما ممکن است مانند یک بمب عمل کند و هر لحظه احتمال دارد منفجر شود. پاوربانک ها به شرطی که به پورت مخصوص وصل باشد برای گوشی شما مشکلی ایجاد نمی کند. اگر گوشیتان با پورت 1 آمپر شارژ می شود با 1 آمپر شارژ کنید چون در غیر اینصورت با 2آمپر گوشی سریعتر شارژ می شود اما در دراز مدت گوشیتان خراب می شود.

برای مطالعه بیشتر مقاله مهمترین نکات خرید هارد اکسترنال را مطالعه نمایید.

مشاهده جدیدترین محصولات

بهترین پاوربانک های بازار

پاوربانک شیائومی مدل Redmi ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت به همراه کابل تبدیل microUSB

پاور بانک 20000 Redmi شیائومی مدل PB200LZM به همراه یک عدد کابل شارژ 25 سانتی‌متری ارائه می‌شود، این محصول با داشتن دو پورت خروجی USB و پشتیبانی از انواع پروتکل‌های شارژ سریع، بهترین همراه شما در خارج از منزل، محل کار و یا هنگام سفر خواهد بود. پاور بانک Redmi با برخورداری از شارژ هوشمند به راحتی می‌تواند به طور هم‌زمان دو دیوایس را شارژ کند. این محصول می‌تواند به طور خودکار و هوشمند، ورودی مناسب برای هر دیوایس را در نظر بگیرد. این محصول با ابعاد 27.3 × 73.6 × 150.5 میلی‌متر به راحتی قابل حمل و جابه‌جایی است.

پاوربانک شیائومی مدل Redmi
پاوربانک شیائومی مدل Redmi

با استفاده از پاور بانک Redmi می‌توانید تمامی انواع گجت‌های هوشمند مانند دوربین، تبلت، گوشی، و اسمارت واچ را در طول روز شارژ کنید. پاور بانک همراه شیائومی دارای سیستم محافظت در برابر مشکلاتی مانند نوسانات برق، اتصال کوتاه، تغییرات دما، و جریان اضافی در ورودی و خروجی است. این پاور بانک از پورت خروجی دوگانه USB_A و پورت ورودی دوگانه USB-C و Micro USB بهره برده است. شایان ذکر است که حداکثر میزان قدرت برای پورت ورودی 5V _2.1A و پورت خروجی آن 5.1V_3.6A است. این محصول با داشتن دو درگاه MicroUSB – Type C با انواع گجت‌های هوشمند سازگار است.

طراحی و ساخت پاوربانک شیائومی مدل Redmi

پاور بانک Redmi دو پورت خروجی USB و یک پورت‌ ورودی نوع USB-C و Micro USB دارد. حداکثر میزان قدرت برای پورت ورودی 5V_2.1A و پورت خروجی آن 5.1V_3.6A است. به این ترتیب می‌توان به جرات گفت که این پاور بانک قدرت بالایی در شارژ کردن انواع گوشی‌های هوشمند، تبلت و سایر گجت‌های الکترونیکی دارد. ظرفیت اسمی این محصول برابر با 20 هزار میلی آمپر ساعت و محدوده ظرفیت آن بیش از 15 هزار میلی آمپر ساعت است.

این پاور بانک مجهز به تکنولوژی شارژ ایمن (Multi Protect) است و مدارهای آن در برابر انواع اختلال در نوسانات، افزایش دما، اتصال کوتاه، تخلیه شارژ و شارژ بیش از حد، ایمن شده‌ است. همچنین با بهره‌گیری از تکنولوژی شارژ هوشمند (Fit Charge)، این پاور بانک می‌تواند سرعت و شدت شارژ مناسب برای هر دستگاه را تشخیص دهد و به این ترتیب از فرسودگی باتری و عملکرد وسایل الکترونیکی جلوگیری کند. استفاده از فناوری شارژ سریع (Quick Charge) این امکان را به کاربر می‌دهد تا گوشی و تبلت را با سرعت زیادی شارژ کند.

باتری لیتیوم یونی و پلیمری یک بهترین پاور بانک

کمپانی شیائومی در طراحی پاور بانک مدل Redmi از باتری‌های نوع لیتیوم یونی استفاده کرده که با باتری‌های لیتیوم پلیمری تفاوت‌هایی دارد. تفاوت این دو باتری می‌تواند در ظاهر، عملکرد و حتی هزینه‌ی یک پاوربانک هم تاثیرگذار باشد. باتری‌های لیتیوم یونی در دمای 20- تا 60 درجه سانتی‌گراد، عملکرد مطلوبی دارند. اما پلیمری‌ها می‌توانند دامنه‌ی بیشتری از طیف دما را پوشش دهند و در دمای بسیار بالا یا بسیار پایین هم می‌توانند کارایی خود را حفظ کنند. به طور کلی وزن باتری‌های پلیمری سبک‌تر از یونی است. از این گذشته، باتری‌های پلیمری به دلیل انرژی خروجی کمتری که دارند، نسبت به باتری‌های یونی، از طول عمر بیشتری برخوردار می‌شوند.

ویژگی‌های ظاهری پاوربانک شیائومی 

پاوربانک Redmi مانند سایر محصولات برند شیائومی طراحی ساده و زیبایی دارد. تمام پورت‌های ورودی و خروجی و نشان‌گرهای شارژ دستگاه، روی یکی از سطح‌های جانبی این پاوربانک قرار گرفته است. بدنه‌ی این محصول از پلاستیک ABS با کیفیتِ بسیار بالا تهیه شده است. این بدنه در مقابل ضربه و اشتعال مقاوم است و مستحکم است و به خوبی از مدارها و باتری‌های داخل شارژر در برابر ضربه و آسیب محافظت می‌کند.

این محصول 470 گرم وزن دارد و در کلاس پاوربانک‌هایی با وزن سنگین قرار می‌گیرد؛ که البته با توجه به امکانات و قدرتی که دارد، این وزنِ نسبتا زیاد چندان هم دور از ذهن نیست. ابعاد تقریبی پاور بانک Redmi برابر با 15 × 7 × 2.5 سانتی‌متر است. این محصول دارای چهار نشان‌گر LED است که هر کدام سهم 25 درصدی شارژ پاور بانک را نشان می‌دهند. به این ترتیب کاربر می‌تواند به سادگی میزان شارژ باقی مانده در دستگاه را تشخیص دهد. پاور بانک Redmi برای استفاده روزمره و همچنین سفر انتخابی مناسب خواهد بود.

مشاهده جدیدترین محصولات

پاوربانک شیائومی 
پاوربانک شیائومی

ویژگی های شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

 •  کلاس وزنی: معمولی 200 تا 400 گرم
 • محدوده ظرفیت: بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی: 1.5 آمپر، 2.0 آمپر، 2.4 آمپر، 3.1 آمپر
 •  تعداد درگاه خروجی: 2 عدد
 • امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) شارژ ایمن (Multi Protect) مدیریت هوشمند شارژ تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) مقاوم در برابر ضربه

مشخصات فنی پاوربانک شیائومی مدل Redmi

 • ابعاد : 27.3 × 73.6 × 150.5 میلی‌متر
 • وزن : 470 گرم
 • محدوده ظرفیت : بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • ظرفیت اسمی : 20000 میلی‌آمپر ساعت
 • نوع باتری : لیتیوم-یونی
 • ولتاژ ورودی : 5.1 ولت
 • ولتاژ خروجی : 5.1 ولت
 • شدت جریان ورودی : 2.1 آمپر
 • شدت جریان خروجی : 1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 2.4 آمپر , 3.1 آمپر
 • تعداد درگاه خروجی : 2 عدد
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری : نشانگر LED
 • سازگار با تمامی دستگاه های دیجیتال قابل حمل 5 ولت از جمله گوشی، تبلت، دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری mp3 – mp4 – GPS و…
 • امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) ,امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) ,شارژ ایمن (Multi Protect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه
 • قابلیت محافظت در برابر افزایش شارژ، شدت جریان، ولتاژ، حرارت، تخلیه شارژ و اتصال کوتاه
 •  ایمن و محافظت شده در برابر افزایش اتصال کوتاه، افزایش شارژ، تخلیه شارژ، جریان، ولتاژ، حرارت و ریست شدن
 • دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربه
 • همراه با کابل تبدیل USB به microUSB طول 25 سانتی متر
 • جنس بدنه پلاستیک ABS
مشخصات فنی پاوربانک شیائومی مدل Redmi
مشخصات فنی پاوربانک شیائومی مدل Redmi

نقاط قوت بهترین پاور بانک شیائومی

 • شارژ کردن 2 دستگاه به صورت همزمان
 • فست شارژ 18W
 • ظاهر زیبا
 • کیفیت بدنه عالی
 • عملکرد خوب

نقاط ضعف پاوربانک شیائومی

 • عدم وجود گارانتی
 • وزن زیاد

نقد و بررسی شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت

مدل «A1214 PowerCore» از سری شارژرهای همراه «انکر» است که بدنه‌ای به شکل مستطیل نسبتا کوچک و 240 گرم وزن دارد. طول این مستطیل 97، عرض آن 80 و ارتفاعش 22 میلی‌متر هستند. این محصول به دلیل وزن، ابعاد و ظرفیت باتری مناسب خود، یک انتخاب ایده آل برای افرادی است که در طول روز با مشکل تمام‌شدن شارژ باتری گوشی موبایل و تبلت خود دست و پنجه نرم می‌کنند. روی بدنه‌ی این محصول دو درگاه خروجی USB تعبیه شده است که جریان خروجی با شدت 3 آمپر را برای شما فراهم می‌کند.

در زمان استفاده از انواع پاوربانک‌ها باید به شدت جریان خروجی آن‌ و دستگاه مورد نظرتان که قرار است باتری آن را شارژ کنید، توجه داشته باشید. برای شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل باید شارژر همراه شما حداقل جریان خروجی یک آمپر داشته باشد. این در حالی است که برای شارژ باتری تبلت باید از یک پاوربانک با حداقل شدت جریان خروجی 2 آمپر استفاده کنید. درنتیجه شما با استفاده از این محصول می‌توانید باتری انواع گوشی‌های موبایل، تبلت، دوربین‌های دیجیتال، موزیک‌پلیرها و… را شارژ کنید؛ همچنین ولتاژ ورودی و خروجی این شارژر همراه مانند اکثر پاوربانک‌های مشابه، 5 ولت و شدت جریان ورودی آن هم، 2 آمپر است.

مشاهده جدیدترین محصولات

در این محصول از یک باتری با ظرفیت 10400 میلی‌آمپر ساعت بهره گرفته شده که قادر است با یک‌بار شارژ کامل، باتری آیفون 6 را بیش از 3 مرتبه یا باتری آی‌پد مینی 2 را یک مرتبه شارژ کند.شرکت سازنده در این محصول از دو تکنولوژی Power IQ و Voltage Boost استفاده کرده که شارژ سریع‌تر ابزارهای شما را ممکن می‌سازند. تکنولوژی Power IQ میزان ولتاژ مورد نیاز ابزار شما را به صورت هوشمند محاسبه می‌کند و می‌تواند ولتاژ یک پورت را تا 2.4 یا مجموع دو پورت را تا 3 ولت بالا ببرد؛ همچنین این شرکت برای روشن یا خاموش کردن این مدل از سری پاوربانک‌های انکر یک کلید طراحی کرده که شما با فشردن آن می‌توانید عملیات شارژ باتری دستگاه‌های خود را آغاز یا تمام کنید؛ همچنین روی بدنه‌ی آن چهار نشانگر‌ LED وجود دارد که هر کدام از آن‌ها 25درصد از وضعیت باتری پاوربانک را نمایش می‌دهد.

شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore
شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore

نقد و بررسی شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت

انکر جزو پرفروش‌ترین برندها و بهترین پاور بانک در حوزه‌ی لوازم جانبی است و پاوربانک  A1214 PowerCore یکی از شارژرهای همراه قدرتمند این شرکت محسوب می‌شود. این پاوربانک با دو درگاه خروجی و یک درگاه ورودی، همراهی مطمئن برای دستگاه‌های دیجیتال شماست که باتری بیشتر گوشی‌های هوشمند را تا حدود 10 بار شارژ می‌کند.

باتری

پاوربانک A1214 از باتری لیتیومی بهره می‌برد که ساخت شرکت پاناسونیک است. باتری‌هایی که امروزه در دستگاه‌های دیجیتال استفاده می‌شوند، عموما از دو گروه باتری‌های لیتیوم‌یونی و باتری‌های لیتیوم‌پلیمری هستند. باتری‌های لیتیوم ‌یونی در دمای 20- تا 60 درجه‌ی سانتی‌گراد عملکرد مطلوبی دارند؛ اما باتری‌های لیتیوم‌پلیمری محدوده دمای بیشتری را پوشش می‌دهند و در دماهای بسیار بالا یا بسیار پایین هم به شکل عادی انرژی مورد نیاز دستگاه را فراهم می‌کند؛ اما شاید بتوان گفت مهم‌ترین مزیت باتری‌های لیتیوم پلیمری در وزن آن‌هاست.

مشاهده جدیدترین محصولات

اگر دو پاوربانک با ظرفیت اسمی‌های مساوی و بدنه مشابه را باهم مقایسه کنید، خواهید دید پاوربانکی که از باتری لیتیوم‌پلیمری بهره می‌برد، وزن کمتری دارد. تفاوت دیگر این دو نوع باتری در طول عمر آن‌هاست، باتری‌های لیتیوم‌پلیمری انرژی خروجی کمتری نسبت به لیتیوم‌یونی‌ها دارند و به همین دلیل بیشتر از باتری‌های لیتیوم‌یونی عمر می‌کنند و از طرفی باتری‌های لیتیوم‌یونی برای طول عمر بیشتر باید به شکل منظم و تعریف‌شده‌ای شارژ شوند.

فناوری پاور آی‌کیو (Power IQ) و ولتاژ بوست (Voltage Boost)

انکر تا به حال دو نسخه از فناوری Power IQ ارائه داده است: Power IQ 1.0 و Power IQ 2.0. این تکنولوژی عمل شارژ شدن را سریع‌تر می‌کند. این فناوری با بیشتر دستگاه‌ها سازگار است و زیاد کردن شدت‌جریان و توان خروجی، سرعت شارژ را سریع‌تر می‌کند؛ در واقع فناوری Power IQ نوعی سیستم تشخیص هوشمند شدت‌جریان با توجه به ولتاژ متصل‌شده است.

انکر تا به حال دو نسخه از فناوری Power IQ ارائه داده است:

 • Power IQ 1.0 
 • Power IQ 2.0

پاوربانکی که مجهز به Power IQ باشد، با اتصال به ولتاژ 5 ولت شدت‌جریان‌های 1.0 آمپر، 2 آمپر و 2.4 آمپر را به صورت خروجی تولید می‌کند و در صورت اتصال به ولتاژ 9 ولت 2.0 آمپر و ولتاژ 12 ولت 1.5 آمپر خروجی دارد؛ البته این مقدار حداقل شدت‌جریان است. در پاوربانک مدل A1214 PowerCore این مقدار به 3 آمپر هم می‌رسد. با این فناوری اگر برای شارژ آیفون 7 پلاس 3.18 ساعت زمان نیاز باشد، این مقدار به 2.1 ساعت کاهش می‌یابد. توان خروجی با فناوری Power IQ 1.0 برابر 12 وات و با Power IQ 2.0 برابر 18 وات است؛ بنابراین زمان شارژ کامل در نسخه‌ی دوم باز هم کاهش یافته است.

در بسیاری از پاوربانک‌ها به دلیل مقاومت کابل، میزان ولتاژ کاهش می‌یابد؛ اما به لطف فناوری ولتاژ بوست (Voltage Boost) این ولتاژ تلف‌شده، جبران می‌شود تا سرعت شارژ به شکلی ثابت ادامه داشته باشد و سرعت آن در بیشترین حالت ممکن باقی بماند. بیشتر پاوربانک‌های انکر (Anker) از فناوری Voltage Boost بهره‌ می‌برند. گفتنی است سخت‌افزار پاوربانک A1214 انکر با بهره‌گیری از امکان محافظت چند منظوره (Multi Protect) از وقوع اتصال کوتاه (Short Circuit) جلوگیری می‌کند تا شارژی امن و بدون آسیب برای دستگاه و پاوربانک امکان‌پذیر باشد؛ همچنین در برابر افزایش ناگهانی ولتاژ و جریان و افزایش دما هم مقاوم است.

درگاه‌های ورودی و خروجی بهترین پاور بانک انکر مدل A1214 PowerCore 

دو درگاه USB خروجی در پاوربانک A1214 PowerCore وجود دارد که شدت‌جریان هرکدام در صورت اتصال دو دستگاه برابر 3.0 آمپر است. شدت‌جریان ورودی از درگاه microUSB هم برابر 2.0 آمپر است و نشان می‌دهد، این پاوربانک خودش هم با سرعت زیادی شارژ می‌شود؛ البته در صورتی که آن را به شارژری وصل کنید که 2.0 آمپر شدت‌جریان خروجی دارد.

A1214 PowerCore قادر است دو دستگاه‌ را با سرعت زیاد شارژ کند. این یعنی همان چیزی که یک کاربر پرمصرف و پرمشغله می‌خواهد.

شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore 
شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore

 طراحی و ساخت بهترین پاور بانک

بدنه‌ی بیشتر پاوربانک‌های انکر از پلی‌کربنات ساخته شده است و شکل مستطیلی و ظاهر مات دارند. البته لبه‌های جانبی پاوربانک A1214 PowerCore  به صورت گرد و خمیده طراحی شده است تا دردست‌گرفتن و استفاده از آن آسان‌تر باشد. تمام درگاه‌های ورودی و خروجی در یک سمت قرار گرفته‌اند و در صورتی که در خروجی پاوربانک از فناوری Power IQ استفاده شده باشد، نشان IQ در کنار این درگاه دیده می‌شود. روشن‌بودن هرکدام از نشانگرهای LED که برای اعلام وضعیت شارژ باتری تعبیه شده‌اند، حاکی از ظرفیت حدود 2600 میلی‌آمپرساعتی باتری آن است.

مشاهده جدیدترین محصولات

نگاه کلی

پاوربانک A1214 PowerCore با ظرفیت 10400 میلی‌آمپرساعت ظرفیت اسمی، شارژی با نهایت سرعت ممکن را میسر ساخته است. طراحی باریک آن مطلوب افرادی است که فضای کافی برای حمل پاوربانک ندارند اما میزان ظرفیت برایشان مهم است. ازطرفی چون این پاوربانک انکر قادر است دو دستگاه را به طور هم‌زمان شارژ کند، ظرفیت باتری مسئله‌ی مهمی است. شارژ ایمن، فناوری‌های شارژ سریع و یکنواخت و بدنه‌ی خوش‌ساخت و درگاه‌های متعدد همگی دست به دست هم داده‌اند تا با اطمینان بگوییم انکر پاوربانکی تولید کرده است که از پرداخت هزینه‌ برای خرید آن، پشیمان نخواهید شد.

مشخصات فنی شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore 

 • ابعاد : 97x80x22 میلی‌متر
 • کلاس وزنی : معمولی|200 تا 400 گرم
 • وزن : 240 گرم
 • محدوده ظرفیت : 10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • ظرفیت اسمی : 10400 میلی‌آمپر ساعت
 • نوع باتری : لیتیومی
 • ولتاژ ورودی : 5.0 ولت
 • ولتاژ خروجی : 5.0 ولت
 • شدت جریان ورودی : 2.0 آمپر
 • شدت جریان خروجی : 3.0 آمپر
 • تعداد درگاه خروجی : 2 عدد
 • پشتیبانی از فناوری شارژ سریع کوالکام (QC) : ندارد
 • پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD) : ندارد
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری : نشانگر LED
 • سازگار با انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و موزیک پلیرها
 • امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) ,شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) ,امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه , فناوری PowerIQ
 • سایر امکانات و قابلیت‌ها
 • قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه به طور همزمان
 • قابلیت شارژ سریع با ترکیب دو تکنولوژی Power IQ و VoltageBoost
 • جنس بدنه پلاستیک

پاور بانک اپیسر مدل B520 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

ورود تلفن‌های همراه با پردازنده‌های قوی‌، رزولوشن‌های بالا، صفحه‌نمایش‌های بزرگ، اپلیکیشن‌های سرگرم‌کننده، استفاده از وای فای، 3G،4G، همه و همه سبب شده تا اغلب لحظات، نگران وضعیت شارژ باتری تلفن‌های همراه و تبلت‌هایمان باشیم. پاوربانک‌ها که به نام‌های دیگری مانند شارژرهای همراه، باتری اضافه یا باتری بک‌آپ نیز مرسوم‌اند، در واقع باتری‌های یدک قابل‌شارژی هستند که به علت ابعاد کوچک و وزن نسبتا کم، استفاده‌ی راحتی دارند. پاوربانک‌ها به این دلیل مورد توجه واقع شدند که می‌توانید گوشی یا تبلتتان را به شارژر متصل کنید؛ بدون اینکه مجبور باشید کنار پریز برق بمانید یا اینکه گوشی‌تان را در محل تنها بگذارید و منتظر شوید تا شارژ آن کامل شود.

پاوربانک‌ها از یک باتری قابل‌شارژ لیتیومی تشکیل‌شده‌اند که معمولا از طریق درگاه میکرو یو اس بی شارژ می‌شوند. نیازی به شارژر ندارند، کافی است آن‌ها را با یک کابل به درگاه یو اس بی یک دستگاه الکترونیکی مثل کامپیوتر یا لپ‌تاپ وصل کنید تا باتری آن شروع به شارژ شدن کند. یکی از ویژگی‌هایی که در هنگام خرید پاوربانک‌ها باید به آن توجه کنید، ظرفیت آن‌هاست. مسلما هر چقدر ظرفیت آن‌ها بیشتر باشد، اولا، زمان بیشتری طول می‌کشد تا شارژ شوند و ثانیا می‌توانند مقدار شارژ بیشتری را برای دستگاه‌های الکترونیکی شما فراهم کنند. تعداد خروجی‌ها و همچنین شدت ‌جریان خروجی نیز جز فاکتورهایی است که باید در نظر گرفت.

پاور بانک اپیسر مدل B520
پاور بانک اپیسر مدل B520

برای شارژ گوشی‌های موبایل، شدت ‌جریان خروجی 1 آمپر نیاز است؛ ولی برای اینکه بتوانید تبلتتان را شارژ کنید، باید شدت ‌جریان خروجی 2.1 آمپر باشد. بسته به مدل و برند، پاوربانک‌ها دارای امکانات مختلفی از جمله شارژ هم‌زمان دو دستگاه، نشانگر LED میزان شارژ، کابل یا کاور همراه و مقاومت در برابر نوسانات برق هستند. شما می‌توانید برحسب نیازتان، مدلی را انتخاب کنید که برایتان مناسب‌تر است. شارژر همراه Apacer دارای دو درگاه خروجی USB برای شارژ است که می‌توان دو دستگاه را به‌طور هم‌زمان شارژ کرد.

مشاهده جدیدترین محصولات

ظرفیت آن 10000 میلی‌آمپر ساعت است و دو شدت جریان 1 و 2.1 آمپی تولید می‌کند. روی بدنه‌ی آن چهار عدد نشانگر LED تعبیه شده که هر کدام بیست‌و‌پنج درصد میزان شارژ را نشان می‌دهد. روی بدنه‌ی آن برند اپیسر حک شده و قوس‌دار بودن چهارگوش آن، زیبایی خاصی به این محصول بخشیده است.

نقاط قوت پاور بانک اپیسر مدل B520

 •  ارزش خرید به نسبت قیمت
 •  عملکرد
 • کیفیت
 •  دارای دو درگاه خروجی USB
 • طراحی تاثیرگذار

نقد و بررسی تخصصی پاور بانک اپیسر مدل B520

با گره خوردن هرچه بیشتر زندگی افراد به استفاده‌ی مداوم از گوشی‌های موبایل، کاهش شارژ باتری گوشی‌ها به یکی از نگرانی‌های این روزها تبدیل‌شده است. گوشی‌های نسل قدیم که صفحه‌نمایش‌های تک‌رنگ کوچکی داشتند، می‌توانستند نیاز یک کاربر معمولی را برای انجام مکالمه و فرستادن و دریافت پیام کوتاه تا دو سه روز جواب دهند؛ اما با آمدن گوشی‌هایی با صفحه‌نمایش‌های رنگی و ابعاد بزرگ‌تر با قابلیت اتصال به اینترنت و وبگردی و انجام بازی‌هایی با گرافیک بالا، باتری گوشی‌ها معمولا هر روز به شارژ شدن احتیاج دارند. اتصال گوشی به شارژرهای دیواری اولین راهی است که برای این کار به ذهن می‌رسد.

مشاهده جدیدترین محصولات

راه دیگر استفاده از یک کابل USB و اتصال به دستگاه‌هایی مانند لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی و یا هر درگاه USB دیگری است؛ اما زمانی که در منزل، محل کار، دانشگاه و… حضور ندارید یا به‌طورکلی به پریز برق یا وسیله دیگری برای شارژ کردن گوشی‌تان دسترسی ندارید، چه خواهید کرد؟ استفاده از شارژرهای همراه یا پاوربانک‌ها پاسخ این سوال است. پاوربانک‌ها مانند باتری‌های یدک، در مواقعی که به شارژر دسترسی ندارید، می‌توانند به کمک بیایند. این باتری‌های پرتابل می‌توانند انرژی الکتریکی را در خود ذخیره کنند تا در هنگام نیاز از ذخیره آن‌ها استفاده کنید.مشخصات ظاهری و فیزیکی فرم بدنه‌ی B520 به‌صورت یک مکعب مستطیل باریک با لبه‌های جانبی منحنی است. ضخامت آن تنها 19 میلی‌متر است و طولی کمتر از 14 سانتی‌متر دارد. وزن آن 280 گرم است.

پاور بانک اپیسر مدل B520
پاور بانک اپیسر مدل B520

با این ابعاد و اندازه و وزنی که دارد، می‌توان آن را مانند یک کیف پول در دست گرفت و حمل کرد. بدنه‌ی فلزی آن صیقلی و خوش‌دست است. در ساخت آن از ترکیب فلز آلومینیوم و پلاستیک استفاده شده است. سطح رویی آن آلومینیومی است. این سطح به‌خوبی پرداخت شده است و انعکاس نور در آن جلوه‌ی زیبایی دارد؛ اما سطوح جانبیِ پایین و بالای پاوربانک، از پلاستیک ساخته شده‌اند. بر روی سطح‌رویی، در میان صفحه، برند Apacer حک شده است. چهار چراغ LED کوچک در یک خط، در کنار هم، سمت راست و بالای برند Apacer دیده می‌شوند. دکمه‌ی پاور، درگاه‌های ورودی و خروجی شارژ، همگی بر روی سطح پلاستیکی بدنه تعبیه‌شده‌اند.

مشخصات فنیپاوربانک‌ها برای ذخیره‌ی انرژی از باتری‌های لیتیومی استفاده می‌کنند. دو نوع رایج این باتری‌ها، باتری‌های لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری است. در این محصول از باتری لیتیوم پلیمری استفاده شده است. این نوع باتری‌ها وزن کمتری نسبت به باتری‌های لیتیوم یونی دارند و ایمن‌تر هستند. ظرفیت این پاوربانک 10000 میلی‌آمپر ساعت است که این مقدار برای چهار بار شارژ کردن گوشی آیفون کافی است. البته باید توجه داشت که ظرفیت قابل‌استفاده‌ی آن‌ها از ظرفیت اسمی کمتر است. شارژ شدن کامل این پاوربانک چیزی در حدود 7 ساعت طول می‌کشد. میزان شارژ باتری، با چهار چراغ LED کوچک که روی بدنه تعبیه شده‌اند، مشخص می‌شود.

مشاهده جدیدترین محصولات

با فشار دکمه‌ی پاور، این چراغ‌ها روشن می‌شوند. روشن بودن هر کدام از این چراغ‌ها، نشانگر 25% شارژ درون پاوربانک است.درگاه‌های ورودی و خروجی بر روی سطح پلاستیکی، که به‌صورت یک بیضی افقی است، دو درگاه USB، یک درگاه microUSB و دکمه‌ی پاور دیده می‌شود. کارکرد دکمه‌ی پاور همان‌طور که از اسمش برمی‌آید، خاموش و روشن کردن دستگاه است. با کمی دقت می‌توان فهمید که درگاه‌های USB، خروجی‌های دستگاه و درگاه microUSB، ورودی دستگاه هستند. (چون در مشخصات دستگاه ذکر شده است که دو خروجی دارد) وجود دو خروجی این امکان را فراهم می‌کند که بتوان هم‌زمان دو دستگاه را شارژ کرد.

شدت‌جریان خروجی یکی از این درگاه‌ها 2.1 و دیگری 1 آمپر است. از درگاه 2.1 آمپری برای شارژ تبلت استفاده می‌شود و البته به کمک آن می‌توان گوشی‌های موبایل را با سرعت بالایی شارژ کرد. درگاه 1 آمپری هم مناسب برای شارژ کردن گوشی‌های موبایل، دوربین‌های عکاسی، MP3 پلیرها و امثال آن‌هاست. این پاوربانک می‌تواند جوابگوی مناسبی برای نیاز افرادی باشد که هم گوشی موبایل و هم تبلت دارند. اما درگاه microUSB برای شارژ خود پاوربانک است.

شدت‌جریان ورودی این درگاه 2 آمپر است. از طریق کابل microUSB که درون بسته‌بندی محصول وجود دارد، با اتصال به یک شارژر یا آداپتور 2 آمپری می‌توان اقدام به شارژ پاوربانک کرد. البته می‌توان بدون آداپتور و با اتصال پاوربانک به درگاه‌های USB تجهیزاتی مانند کامپیوترهای رومیزی هم اقدام به شارژ کرد؛ اما باید زمان بیشتری صرف شود.

لطفا مقاله راهنمای خرید تلویزیون را نیز مطالعه نمایید.

مشخصات فنی پاور بانک اپیسر مدل B520

 •  ابعاد : 19 × 78 × 135 میلی‌متر
 • وزن : 280 گرم
 • ظرفیت اسمی : 10000 میلی‌آمپر ساعت
 •  سازگار با : اکثر گوشی های موبایل، تبلت، موزیک پلیر و دوربین های دیجیتال
 •  باتری: Li-Polymer
 • ولتاژ ورودی: 5 ولت
 • ولتاژ خروجی: 5 ولت
 • شدت جریان ورودی: 2 آمپر
 • شدت جریان خروجی: 1 و 2.1 آمپر
 • سایر امکانات و قابلیت‌ها
 • دارای کابل microUSB
 • دارای دو درگاه خروجی USB
 • دارای نشانگر LED میزان شارژ
 •  دارای بدنه آلومینیومی
 •  مدت زمان شارژ: 7 ساعت
پاور بانک اپیسر مدل B520
پاور بانک اپیسر مدل B520

نقاط قوت پاور بانک اپیسر

 •  شارژ سریع
 • بدنه ی با کیفیت
 • قیمت مناسب
 • کیفیت ساخت عالی

نقاط ضعف پاور بانک اپیسر 

 • دیر شارژ شدن

پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2 با ظرفیت 6700 میلی آمپر ساعت

امروزه شارژرهای همراه (پاوربانک‌ها) از مهم‌ترین وسایل جانبی مورد نیاز برای کاربران دستگاه‌های هوشمند محسوب می‌شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مجبورند در طول روز باتری گوشی موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال خود را چندین بار شارژ کنند، به‌طور حتم باید یک پاوربانک به همراه داشته باشید. مدل «A2» از شارژرهای همراه «Zendure» یک باتری با ظرفیت 7000 میلی‌آمپر ساعت دارد.

مشاهده جدیدترین محصولات

وزن این پاوربانک 137 گرم و ابعاد آن به‌ترتیب طول، عرض و ضخامت 93، 48 و 23 میلی‌متر است. ولتاژ ورودی و خروجی این محصول 5 ولت، شدت جریان ورودی آن 1.5 آمپر و شدت جریان خروجی این پاوربانک حداکثر 2.1 آمپر است. شدت‌جریان خروجی برای شارژ باتری گوشی‌های‌ موبایل باید 1 آمپر باشد؛ اما برای اینکه بتوانید باتری تبلتتان را شارژ کنید، باید یک شارژر با شدت‌جریان خروجی حداقل 2 آمپر داشته باشید؛ بنابراین این مدل از شارژرهای همراه Zendure قابلیت سازگاری و شارژ باتری اکثر گوشی‌های موبایل، تبلت، موزیک‌پلیر و دوربین‌های دیجیتال را دارد. در این محصول یک باتری لیتیوم‌یون با طول عمری بیش‌ از 500 مرتبه شارژ شدن وجود دارد؛ همچنین مدت زمان شارژ باتری در این پاوربانک 4 تا 6 ساعت طول می‌کشد.

پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2
پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2

روی بدنه‌ی این محصول یک کلید روشن/خاموش و نشانگرهای LED برای نمایش وضعیت شارژ قرار داده شده است. این پاوربانک بدنه‌ای مقاوم دارد و در برابر افزایش شارژ، تخلیه شارژ و اتصال‌های کوتاه محافظت شده است. پاوربانک‌ها معمولا از طریق درگاه microUSB شارژ می‌شوند. به‌همین دلیل در بسته‌بندی این محصول یک کابل micro USB برای شارژ باتری پاوربانک قرار دارد. برای شارژ باتری این دستگاه کافی است آن‌ را با یک کابل به درگاه USB دستگاه‌های الکترونیکی مانند کامپیوتر یا لپ‌تاپ‌ متصل کنید.

هنگام خرید پاوربانک‌ها باید به ظرفیت باتری آن‌ها توجه کرد. طبیعتا وقتی ظرفیت باتری پاوربانک بیشتر باشد، زمان بیشتری لازم است تا باتری شارژ شود و به‌طبع مقدار شارژ بیشتری را برای دستگاه‌های الکترونیکی شما فراهم می‌کند. تعداد خروجی‌ها و همچنین شدت‌جریان خروجی هم از فاکتورهای اصلی انتخاب پاوربانک است؛ در نتیجه بهتر است با توجه به مدل و برند پاوربانک‌ها و امکانات متفاوتی از جمله شارژ هم‌زمان دو دستگاه، نشانگر LED میزان شارژ، کابل یا کاور همراه و میزان مقاومت در برابر نوسانات برق، محصول متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

مشاهده جدیدترین محصولات

ویژگی های پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2

 • محدوده ظرفیت: 5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی: 2.1 آمپر
 • تعداد درگاه خروجی: 1 عدد
 • امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) شارژ ایمن (Multi Protect) امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)

مشخصات فنی پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2

 •  ابعاد : 23 × 48 × 93 میلی‌متر
 • وزن : 137 گرم
 • محدوده ظرفیت : 5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • ظرفیت اسمی : 6700 میلی‌آمپر ساعت
 •  نوع باتری : لیتیوم-یونی
 • ولتاژ ورودی : 5.0 ولت
 • ولتاژ خروجی : 5.0 ولت
 • شدت جریان ورودی : 1.5 آمپر
 •  شدت جریان خروجی : 2.1 آمپر
 • تعداد درگاه خروجی : 1 عدد
 •  نحوه نمایش میزان شارژ باتری : نشانگر LED
 •  سازگار با اکثر گوشی های موبایل، تبلت، موزیک پلیر و دوربین های دیجیتال
 •  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) ,شارژ ایمن (MultiProtect) ,امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • دارای کابل microUSB
 •  دارای بدنه ای مقاوم و مستحکم
 • دارای کیسه پارچه ای برای نگهداری پاور بانک
 •  محافظت شده در برابر افزایش شارژ و تخلیه شارژ و اتصال کوتاه
پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2
پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2

نقاط قوت پاوربانک زندیور مدل 2ND Generation A2

 • اندازه کوچک
 • پرقدرت
 • زیبا و مستحکم
 • سبک
 • کیفیت ساخت بالا
 • متریال و طراحی عالی
 •  قدرت شارژدهی بالا

مشاهده جدیدترین محصولات

نتیجه گیری

پاوربانک ها در اندازه و شکل و ظرفیت های مختلفی در بازار موجود هستند و هرچه ظرفیت پاوربانک ها بیشتر باشد اندازه آنها بزرگتر و همچنین هزینه آن ها بیشتر است. برای کارهای معمولی نظیر شارژ کردن گوشی های موبایل یک پاوربانک با ظرفیت 5000 آمپر می تواند جوابگوی نیاز افراد باشد.

اما پاوربانک ها به دلیل استفاده برای وسایل مختلف، ممکن است یک پاور بانک 5000 آمپری نتواند جوابگوی نیاز همه باشد بعضی افراد پاوربانک را همراه خود به کوهنوردی و یا جاهای دیگر می برند و یا برای شارژ لپ تاپ و … از آن استفاده می کنند. برای اینگونه کارها نیز پاوربانک مناسب از برندهای مختلف تا ظرفیت 25000 آمپر در بازار موجود می باشد. شما می توانید بسته به نیاز خود پاوربانک مورد نیاز خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا