درباره خرید با ما

خرید با ما یک وب سایت معتبر در زمینه (کدهای تخفیف،راهنمای خرید، نقد و بررسی محصولات اینترنتی) است.این وبسایت فعالیت خود را در 13 مرداد 1399 آغاز کرد. تنها هدف ما در خرید با ما جلب رضایت افرادی است که قصد دارند محصولی را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنند. ما شبانه روز تلاش خواهیم کرد تا شما بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

طبق آمار جهانی منتشر شده توسط وب‌سایت statista.com، در سال ۲۰۱۷ روزانه افراد زیادی در سرتاسر دنیا مشغول خرید از اینترنت هستند که به طور میانگین ۷۹ درصد از افرادی که از این طریق خرید می کنند از خرید خود رضایت حداکثری دارند. اما متاسفانه کاربرانی که در کشورهای آسیایی زندگی میکنند از خرید اینترنتی خود کمتر رضایت دارند. یکی از دلایل اینکه کاربران آسیایی رضایت کافی در خریدهای اینترنتی خود ندارند، نبود منبعی برای راهنمای خرید و نقد و بررسی محصولات است. لذا تلاش ما بر این اساس بنا شده تا شما بتوانید طعم شیرین بهترین خرید آنلاین را تجربه کنید.

رسالت ما در خرید با ما این است تا بتوانیم بهترین محصولات عرضه شده در بازار ایران را بررسی کنیم. بررسی‌های ما توسط افراد حرفه‌ای که تخصص در تولید محتوا دارند انجام گرفته و کلیه جنبه‌ها، نکات و مواردی که باید هنگام خرید به آنها دقت داشته باشید را مورد بررسی قرار میدهیم تا محصولی با کیفیت را انتخاب کنید.

در خرید با ما به هیچ عنوان محصولات بی کیفیت را بررسی نخواهیم کرد. ما برای بررسی تمامی محصولات از منابع مختلف داخلی و خارجی، شبکه های اجتماعی و همچنین نظرات افرادی که قبلا این محصولات را خریداری کرده اند استفاده می‌کنیم.

خرید با ما به یک برند خاص، مارکت یا محصول خاصی تعصب ندارد؛ لذا فقط محصولاتی که استانداردهای لازم جهت معرفی را داشته باشند، معرفی خواهند شد. در شرایط بد اقتصادی کشورمان که هر کسی به دنبال خرید ارزان است وبسایت خرید با ما اقدام به فعالیت در زمینه کدهای تخفیف نیز کرده است تا علاوه بر خرید با کیفیت بتوانید خرید ارزان و به صرفه نیز داشته باشید.

در صورتی که آماده‌ی هرگونه همکاری با ما یا ارائه پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود هستید، می‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما درخواست خود را ثبت کنید.

دکمه بازگشت به بالا