راهنمای خرید گوشواره طلا دخترانه جدید 2023

یکی از زیورآلات محبوب بین خانم ها که از دوران های گذشته تا زمان حال این محبوبیت خود را حفظ کرده گوشواره طلا است. گوشواره انواع مختلفی دارد مانند گوشواره میخی، گوشواره حلقه ای ساده، گوشواره آویزان، گوشواره کلیپسی و گوشواره بخیه ای نمونه ای از انواع گوشواره در سه مدل از جنس طلا، نقره ساخته شده است.

انتخاب یک گوشواره مناسب، نه تنها می‌تواند استایل شما را کامل کند بلکه جذابیت شما را چند برابر می‌کند فقط کافی است فاکتورهای مهم در انتخاب آن را به خوبی بشناسید. ما در این مقاله راهنمای خرید گوشواره طلا سعی کردیم تا جدیدترین مدل گوشواره طلا 2022، گوشواره طلا دخترانه و انواع گوشواره طلای جدید را به شما معرفی کنیم.

انتخاب گوشواره طلا

در انتخاب گوشواره علاوه بر فرم صورت باید فاکتورهایی مانند هماهنگی گوشواره با لباس و سلیقه شخصی شما شما،رنگ، اندازه، وزن و کاربرد را نیز در نظر بگیرید. همچنین توجه به تنوع گوشواره‌ها لازم است گزینه‌ای که مدل مناسب و قیمت مقرون به صرفه‌ای برای ما دارد انتخاب کنیم.

گوشواره‌ها مانند انواع دیگر جواهرات، از اشکال و سبک‌های بسیار متنوعی برخوردار هستند، اما شما نباید از امتحان سبک‌ها و مدل‌های مختلف بترسید. شما باید مدل‌های متنوعی را تجربه کنید تا سبک مناسب خود را پیدا کنید. ما در این راهنمای خرید گوشواره طلا به شما کمک می کنیم که راحت تر گوشواره دلخواهتان را انتخاب کنید.

مقاله مرتبط: رنگ رژ لب برای پوست

راهنمای خرید گوشواره طلا
راهنمای خرید گوشواره طلا

جدیدترین مدل گوشواره طلا 2023

مدل گوشواره طلا خود را می توانید از میان جدیدترین مدل گوشواره طلا 2021 ما بیابید. اگر خانم باشید با  کوچکترین چیزها، حتی مدل گوشواره طلا خود شادمان می شوید. با دیدن مدل های جدید و شیک گوشواره های موجود در این سایت، از مدل فرشته زرد گرفته تا مدلهای بخیه ای و ساده، چشم هر دختری برق خواهد زد. گوشواره ها، تزئین زیبایی برای صورت زنان هستند و درخشش خاصی به آن ها خواهند بخشید.

گوشواره طلا دخترانه

مدل گوشواره طلا دخترانه و یا هر مدل گوشواره طلا، آن قدر متنوع و فراوان است که هر سلیقه ی هر خانمی را راضی خواهد نمود. دختر خانم های خوش سلیقه هنگام خرید گوشواره، اگر می خواهید طرحی دخترانه بخرید بهتر است که به مد ل های کلاسیک یا میخی رجوع کنید. مدل های ساده هماهنگی بیشتری با لباس های دخترانه خواهد داشت و می توانید همیشه و برای هر مجلسی از آنها استفاده کنید.

برای مثال شما نمی توانید از یک گوشواره ی سنگین با سنگ های تزیینی برای مدت طولانی استفاده کنید و یا گوشواره ای با شکل و مایل مناسب مجالسی همچون عروسی های مجلل را برای یک جلسه ی کاری و یا استفاده ی روزانه به کار برید. پس بهترین انتخاب برای شما همان مدل های ساده می باشند.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید هدیه خوب برای آقایان

گوشواره طلا دخترانه
گوشواره طلا دخترانه

نکاتی که هنگام استفاده از گوشواره باید مد نظر داشته باشید عبارتند از:

 • متناسب بودن رنگ طلا با رنگ پوست
 • متناسب بودن فرم گوشواره با صورت
 • متناسب بودن مدل مو با گوشواره
 • ست بودن گوشواره با لباس
 • مناسب بودن طرح و نوع جواهر با میهمانی های مختلف
 • توجه به رنگ طلا و نوع آرایش صورت

در هنگام خرید گوشواره اندازه موهای خود را در نظر داشته باشید

رنگ موهای شما بر جلوه گوشواره موثر است. البته از آن‌جایی که شما شانس انتخاب رنگ گوشواره طلا را نخواهید داشت، بهتر است تمرکز خود را روی شکل ظاهری گوشواره و ترکیب آن با بلندی یا کوتاهی موهایتان و رنگ فعلی آنها بگذارید. اگر شما دارای موهای بلوند یا موهایی طلایی هستید، گوشواره های طلایی بیشتر از گوشواره های طلای سفید می توانند منجر به درخشش بیشتر شما شوند.

طول موهای شما مشخص می کند که چه نوع گوشواره ای برای شما مناسب است. توجه داشته باشید که دایره انتخاب برای افرادی که موهای کوتاه دارند متنوع تر و هیجان انگیزتر خواهد بود. پس هنگام تهیه زیورآلاتی چون گوشواره طلا، تاثیر آن بر ظاهر کلی خودتان را مد نظر داشته.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید 20 مدل رنگ مو

راهنمای خرید گوشواره طلا
راهنمای خرید گوشواره طلا

گوشواره مناسب برای موهای بلند

موهای بلندی که به صورت آبشار بر روی گوش ها می افتد براحتی می تواند گوشواره های گل گوش و توپی شکل را مخفی سازد. برای موهای بلند انتخاب گوشواره های بزرگتر و بلندتر شانس بیشتری برای دیده شدن دارند. شکل های کشیده مانند بیضی و مستطیل هماهنگی بیشتری با موهای بلند دارند. برای این دسته از افرد بهترین گزینه انتخاب گوشواره های آویزان بلند یا گوشواره هایی با رنگ درخشان که جلوه بخش هستند، می باشد. 

گوشواره مناسب برای موهای کوتاه

موهای کوتاهی که به واسطه آن لاله گوش و گردن آشکار است بیشترین بهره را از گوشواره می برد و فرد را قادر می سازد تا هر نوع گوشواره با هر سایزی را برای خود انتخاب کند.

درخشش الماس دکمه ای، یاقوت و سنگ های تراش خورده بر گوش های شما قابل تحسین خواهد بود. همچنین استفاده از گوشواره های خوشه ای نیز بدون نگرانی از بابت نداشتن موهای بلند، می تواند در کنار گردن شما ظاهر زیبا و کاملی ایجاد کند.

انتخاب گوشواره ای متناسب با فرم صورت هر شخص

فرم صورت یک فاکتور مهم برای انتخاب تمام اکسسوری هایی است که بالاتر از خط گردن قرار می گیرند. گوشواره ها ویژگی هایی که زنان دوست دارند نمایان شود را تشدید می کنند. در ادامه این مقاله ی راهنمای خرید گوشواره طلا شما را با انواع فرم صورت و گوشواره های مناسب آنها آشنا می کنیم.

اگر شما جزو افرادی هستید که در شناخت فرم صورت خود مشکل دارید و نمی توانید دقیق آن را تشخیص دهید، برای انتخاب گوشواره ای که متناسب شما باشد، گوشواره میخی را انتخاب و استفاده نمایید. گوشواره های میخی برای تمامی انواع فرم صورت ها مناسب بوده و می‌تواند برای کسانی که آناتومی صورت خود را نمی شناسند، مناسب واقع گردد.

مقاله مرتبط: رنگ موی خارجی

راهنمای خرید گوشواره طلا
راهنمای خرید گوشواره طلا

انتخاب گوشواره های مناسب صورت گرد (دایره)

گوشواره های با اشکال نازک، بلند و میخی باعث می شوند نقاط مشکل دار این نوع صورت بیشتر نمایان شود. در صورت های گرد باید از گوشواره هایی با انحنا و قوس های ملایم استفاده شود. همچنین‌ گوشواره های بزرگ نیز برای صورت های گرد مناسب اند. اگر صورت شما گرد است استفاده از گوشواره های حلقه ای صرف نظر از نوع موهای شما، آن را گردتر جلوه خواهد داد. اگر صورتی کشیده و موهای بلند دارید، گوشواره های حلقه ای می توانند آن را متوازن و مناسب جلوه دهند.

گوشواره های مناسب صورت های بیضی

بیضی بهترین شکل صورت بوده و تقریبا هر گوشواره‌ای برای صورت های بیضی مناسب است. نکته قابل توجه این است که اگر بینی بلندی دارید پیشنهاد می شود که از گوشواره های بسیار بلند آویزی استفاده نکنید. نمونه گوشواره های مناسب برای شما عبارت اند از: گوشواره های حلقه ای، آویزی مثلثی شکل، نگینی آویزی، آویزی اشکی شکل، آویزی بلند ساده، آویزی چلچراغی، نگینی میخی.

گوشواره های مناسب صورت های مربع شکل

افرادی که صورت مربعی شکل دارند، برای اینکه زاویه‌های صورت آن‌ها نرم‌تر نشان داه شود بهتر است از گوشواره‌های بلند آویز و یا گوشواره حلقه‌ ای استفاده کنند. این افراد نباید از مدل‌های خیلی عریض استفاده کنند. برخی از مدل هایی که می تواند برای شما مناسب باشد عبارتند از: گوشواره های نگینی آویزی بلند، بیضی شکل و آویزی بسیار بلند (تا زیر چانه) و از گوشواره‌های مربعی اجتناب شود.

مقاله مرتبط: بهترین مارک ریمل پرپشت کننده مژه

راهنمای خرید گوشواره طلا
راهنمای خرید گوشواره طلا

گوشواره مناسب صورت لوزی شکل

اگر فردی هستید که صورت لوزی شکل دارید تقریبا می توانید هر نوع گوشواره ای را بیاندازید و لذت ببرید. البته بهترین انتخاب برای شما هر طرحی است که شبیه به قالب صورتتان باشد. برخی از مدل های گوشواره که برای شما توصیه می شود: گوشواره های آویزی بلند ساده، نگینی آویزی، آویزی مثلثی شکل، نگینی میخی، حلقه ای، آویزی اشکی شکل و آویزی چلچراغی می باشند. نکته قابل توجه این است که گوشواره های بسیار بلند که طول صورت را بیش از حد زیاد نشان می دهند برای شما مناسب نیستند.

انتخاب گوشواره مناسب صورت قلبی

گوشواره های حلقه ای گرد در صورت های قلبی موثر و مناسب به نظر می رسند. همینطور گوشواره های مثلثی یا اشک مانند نیز موجب برقراری توازن در صورت های قلبی شکل می شود.از نمونه مدل های گوشواره مناسب برای صورت های قلبی می توان به گوشواره های آویزی اشکی شکل، بادبزنی شکل، حلقه ای و آویزی مثلثی شکل اشاره کرد.

ست کردن گوشواره با لباس

استایل لباس پوشیدن خود را هرگز فراموش نکنید اگر اکثر مواقع شلوار لی و مانتو های اسپرت و تی شرت به تن دارید بهتر است از مدل های خیلی با زرق و برق اجتناب کنید. و مدل های فانتزی و ساده را انتخاب کنید. گوشواره هایی که مزین به سنگ های قیمتی هستند مناسب برای لباس های مجلسی هستند مثلا اگر لباس مجلسی شما قرمز رنگ است می توانید گوشواره ای با سنگ یاقوت سرخ انتخاب کنید.

مقاله مرتبط: راهنمای خرید پالت سایه چشم

راهنمای خرید گوشواره طلا
راهنمای خرید گوشواره طلا

عیار طلا در هنگام خرید گوشواره طلا

بهترین نوع طلا برای ساخت زیورآلات طلایی طلای ۱۸ عیار می باشد. منظور از عیار طلا میزان طلای خال به کار رفته در هر واحد طلا می باشد . عیار طلای خالص ۲۴ میباشد هر واحد طلا را به ۲۴ قسمت تقسیم می کنند. در طلای خالص ۲۴ عیار هیچ ناخالصی وجود ندارد این نوع از طلا بسیار نرم است به راختی تغییر شکل و حالت می دهد.

در این صورت اصلا برای ساخت زیور آلات مناسب نیست و باید حتما تغییری در ساختار طلا داده شود. با ترکیب با فلزات دیگر آلیاژی متفاوت ساهت تا این ترکیب جدید استحکام بیشتری داشته باشد و برای ساخت زیورآلات و استفاده ی روزمره آماده شود. طلای ۱۸ عیار که مناسب ترین نوع طلا برای ساخت انواع زیورآلات است.

به این شکل می باشد که از ۲۴ قسمت هر واحد طلا ۱۸ قسمت ان طلای خالص و باقی مانده از فلزات دیگر تشکیل شده است . میتوان طلا را به عنوان یکی از مقاوم ترین فلزات دانست زیرا با استفاده ی مداوم آن هیچ تغییری در ساختار , رنگ و … آن ایجاد نمی شود.

جدیدترین و زیباترین گوشواره های طلای 2023

گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA153
گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA153

گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA153

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ابعاد تقریبی 6*1*0.2 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل 3032
گوشواره طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل 3032

گوشواره طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل 3032

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • طرح کالا قلب آویز
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • سایر توضیحات آویز طلا قلب، مدل حلقه ای

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG116
گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG116

گوشواره میخی طلا 18 عیار رزا مدل EG116

 • مشخصات کالا Rosa EG116 Gold Earring
 • عیار 18
 • نحوه اتصال میخی
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • ابعاد ماه: 0.7 × 0.5 سانتی‌متر
 • ابعاد ستاره: 0.8 × 0.8 سانتی‌متر
 • تخت و براق

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA184
گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA184

گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA184

  • مشخصات کالا
  • عیار  18
  • نحوه اتصال آویز
  • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
  • ابعاد تقریبی 5 * 1 * 1 سانتی‌متر
  • ویژگی‌های ظاهری قفل
  • جنس بسته‌بندی مقوا
  • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه طرح قلب کد EL-004
گوشواره طلا 18 عیار زنانه طرح قلب کد EL-004

گوشواره بخیه ای طلا 18 عیار زنانه طرح قلب کد EL-004

 • مشخصات کالا
 • عیار  18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • طرح کالا قلب
 • ابعاد 2*5*7 سانتی‌متر
 • ابعاد تقریبی 15*1*0.1 سانتی‌متر
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA190
گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA190

گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA190

 • مشخصات کالا
 • عیار  18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ابعاد تقریبی 7.5 * 0.5 * 0.5 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد
گوشواره طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد

گوشواره طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد

 • مشخصات کالا  گوشواره طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد
 • عیار  18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ابعاد تقریبی 5*1.5 سانتی‌متر
 • رنگ سنگ سفید
 • دارای مروارید های سفید پرورشی
 • وزن مروارید ها روی طلا محاسبه نمی شود، هزینه هر مروارید 60.000 تومان

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18عیار گالری طلاچی مدل گوی طلایی
گوشواره طلا 18عیار گالری طلاچی مدل گوی طلایی

گوشواره توپی طلا 18عیار گالری طلاچی مدل گوی طلایی

 • مشخصات کالا Gold earings
 • عیار  18
 • نحوه اتصال میخی
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ابعاد تقریبی 2 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


 گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG40
گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG40

گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG40

 • مشخصات کالا Rosa EG40 Gold Earring
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18عیار گالری طلاباران مدل 0113
گوشواره طلا 18عیار گالری طلاباران مدل 0113

گوشواره طلا 18عیار گالری طلاباران مدل 0113

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ابعاد تقریبی 8*0/5 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی کد 670167
گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی کد 670167

گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی کد 670167

 • مشخصات کالا
 • عیار  18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • طرح کالا گل رز
 • ابعاد 3.5×2 سانتی‌متر

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA189
گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA189

گوشواره طلا 18 عیار زنانه کد EA189

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ابعاد تقریبی 6 * 0.5 * 0.5 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل 67095
گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل 67095

گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل 67095

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • طرح کالا پروانه
 • ویژگی‌های ظاهری قفل 

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل G643
گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل G643

گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل G643

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 •  ابعاد گوشواره  2 × 4.5 سانتی متر بدون قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی طرح ستاره مدل 670148
گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی طرح ستاره مدل 670148

گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی طرح ستاره مدل 670148

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • ابعاد 2×1 سانتی‌متر
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG62
گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG62

گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG62

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG102
گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG102

گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG102

 • مشخصات کالا Rosa EG102 Gold Earring
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ابعاد تقریبی 2.6 × 0.7 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل 

مشاهده محصول

                                                                       


 گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل A3853

گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل A3853

گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل A3853

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • رنگ نگین برلیان سفید
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • دارای90 عدد نگین برلیان گرد سفید به وزن 0.47 سوت
 • دارای 2 عدد نگین برلیان گرد یزرگتر به وزن 0.04 سوت

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل رخ C0009
گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل رخ C0009

گوشواره طلا 18 عیار زنانه مدل رخ C0009

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • طرح کالا رخ
 • سایر توضیحات رنگ طلا رزگلد است
 • جنس بسته‌بندی، مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


 گوشواره طلای 18 عیار مایا ماهک مدل ME0725

گوشواره طلای 18 عیار مایا ماهک مدل ME0725

گوشواره طلای 18 عیار مایا ماهک مدل ME0725

 

 • مشخصات کالا Maya Maahak ME0725 Gold Earring
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • سایر توضیحات  اجرت این محصول معادل با 23 درصد است

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG103
گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG103

گوشواره طلا 18 عیار رزا مدل EG103

 • مشخصات کالا Rosa EG103 Gold Earring
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • ابعاد تقریبی  2.2 × 1.2 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های ظاهری قفل

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BAZG6
گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BAZG6

گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BAZG6

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی 
 • ابعاد 4×4 سانتی‌متر
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل efg007
گوشواره طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل efg007

گوشواره طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل efg007

 • مشخصات کالا Mancho EFG007 18 k Gold Earing For Woman
 • عیار 18
 • نحوه اتصال میخی
 • نحوه بسته شدن گوشواره سوزنی
 • رنگ نگین سفید
 • ویژگی‌های ظاهری نگین

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل ME0820
گوشواره طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل ME0820

گوشواره طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل ME0820

 • مشخصات کالا Maya Mahak ME0820 Gold Earring For Women
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره قلابی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • سایر توضیحات  ابعاد گوشواره برابر 1.3× 3.2 سانتی متر
 • جنس بسته‌بندی مقوا 
 • نوع بسته‌بندی در دار

    مشاهده محصول                                                       

           


گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG64
گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG64

گوشواره طلا 18 عیار زنانه آلند مدل BTG64

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال حلقه‌ای
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • ویژگی‌های ظاهری قفل
 • جنس بسته‌بندی مقوا
 • نوع بسته‌بندی در دار

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 17746
گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 17746

گوشواره طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 17746

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال ویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • رنگ نگین برلیان سفید
 • سایر توضیحات 44 عدد نگین برلیان گرد سفید به وزن 1.66 قیراط 
 • 94 عدد نگین برلیان گرد بزرگتر به وزن 1.12 قیراط
 • جنس بسته‌بندی چوب

مشاهده محصول

                                                                       


گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی مدل گل و پروانه کد 670161
گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی مدل گل و پروانه کد 670161

گوشواره طلا 18 عیار زنانه طلای مستجابی مدل گل و پروانه کد 670161

 • مشخصات کالا
 • عیار 18
 • نحوه اتصال آویز
 • نحوه بسته شدن گوشواره سگکی
 • ابعاد 4×1.7 سانتی%

 

مشاهده محصول

 

کلام آخر…

ما در این مقاله راهنمای خرید گوشواره طلا سعی کردیم تا جدیدترین مدل گوشواره طلا 2023، گوشواره طلا دخترانه و انواع گوشواره طلای جدید را به شما معرفی کنیم. امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا