رنگ رژ لب برای پوست

رژ لب یکی از مهمترین اجزای آرایش برای هر خانمی است. بیشتر خانم ها نمی دانند چه رژلبی با رنگ پوست آنها سازگار است. قبل از انتخاب رژلب ما باید رنگ پوست خود را تشخیص دهیم و متناسب با رنگ پوست رژلب خود را انتخاب کنیم. رژلب های با تن صورتی و نود بیشتر برای افراد با رنگ پوست های روشن مناسب است و خانم هایی با رنگ پوست گندمی و تیره باید به دنبال رژلب های بنفش و قرمز باشند. ما در خرید با ما انواع رنگ رژ لب برای پوست های سبزه و پوست های روشن را با هم بررسی می کنیم امیدوارم با خواندن این مقاله بتوانید رژلب متناسب با پوست خود را انتخاب کنید.

بهترین رژ لب برای پوست
بهترین رژ لب برای پوست
فهرست مطالب نمایش

رنگ پوست خود را بشناسید

وقتی نوبت به یافتن رنگ رژ لب می رسد، شناسایی زیر و بم آن ضروری است. همه افراد دارای ته رنگی هستند که یا زرد و گرم، صورتی و خنک است یا در این بین و خنثی است. دانستن اینکه در کدام یک از این دسته ها قرار می گیرید، به نوع آرایش کمک می کند. برای تشخیص خنک بودن، گرم یا خنثی بودن، به رگهای داخل مچ دست خود نگاه کنید. رگهای آبی یا بنفش نشان می دهد که ته رنگ شما خنک است در حالی که رگه های سبز متعلق به رنگ های گرم است. اگر قادر به تشخیص آبی یا سبز بودن رگهایتان نیستید، ممکن است ته رنگی خنثی داشته باشید.  خانم هایی که رنگ سبزه دارند اغلب ته رنگ خنثی دارند.

انواع پوست
انواع پوست

همچنین می توانید با نحوه سوختن یا برنزه شدن پوست، رنگ پوست خود را تشخیص دهید. پوست گرم  بیشتر می توانند در آفتاب بمانند. در حالی که کسانی که دارای رنگ سرد هستند اغلب می سوزند یا به هیچ وجه نمی توانند برنزه شوند.  همچنین می توانید ببینید که پوست شما با جواهرات طلا یا نقره چگونه به نظر می رسد تا رنگ چوست خود را تعیین کنید. اگر چهره ای گرم داشته باشید، با جواهرات طلا جلوه بهتری خواهید داشت و اگر چهره ای خنک داشته باشید، نقره جذاب تر خواهد بود.  رنگ های خنثی می توانند هر دو را بپوشند و عالی به نظر برسند.

رژ لب
رژ لب

کدام رنگ های رژلب با رنگ پوست شما سازگار است؟

رنگ پوست شما به طور قابل توجهی بر روی اینکه رنگ های رژ لب به بهترین شکل به نظر می رسد تأثیر می گذارد. برای یافتن رنگ هایی که با رنگ پوست شما کار سازگار باشد، سعی کنید روی رنگ های مشابه تمرکز کنید. به طور کلی، خانم هایی که دارای ته رنگ سرد هستند، با رنگ های خنک رژ لب، مانند لب هایی با رنگ آبی یا بنفش و قرمز های کلاسیک، بهترین ظاهر را خواهند داشت. از طرف دیگر، خانمهایی که رنگ پوست گرم دارند، بهتر است با رنگ های های گرم مانند رژ لب های هلویی و رنگ نارنجی مطابقت داشته باشند. اگر رنگ پوست شما خنثی باشد، مانند رنگ سبزه، آنقدر خوش شانس خواهید بود که هم با رنگ های گرم و هم با رنگ های سرد زیبا به نظر برسید.

رنگ های رژلب
رنگ های رژلب

انواع رنگ رژلب

 • مسی
 • گوشتی
 • بنفش
 • قهوه ای
 • قرمز
 • صورتی
 • مرجانی بژ
 • شکلاتی
 • قرمز اناری
 • مرجانی
 • کرم پودری
 • سرخابی
انواع رنگ رژلب
انواع رنگ رژلب

رنگ های مختلف رژ لب برای انواع پوست

رژلب ها در انواع مختلف وجود دارند که هر کدام باید متناسب با نوع پوست استفاده شوند. در اینجا انواع مختلف رژلب و نوع پوست را بررسی می کنیم.

بهترین رنگ های رژ لب برای پوست روشن

پوست روشن گاهی کمرنگ و تقریباً شفاف است. اگر این رنگ پوست داشته باشید، به راحتی می سوزد و ممکن است کک و مک و قرمزی نیز داشته باشید. برای خانم هایی که پوستی روشن دارند، رژ لب هایی با سایه های صورتی، مرجانی، هلو و بژ بهترین حالت را دارند.

بهترین رژ لب برای پوست روشن
بهترین رژ لب برای پوست روشن

در حالی که می توانید رنگ های دیگری را امتحان کنید، باید مراقب رژ لب هایی باشید که دارای ته رنگ زرد هستند زیرا باعث بی روح شدن شما می شوند. اگر پوست شما روشن است و ته رنگی خنک نیز دارید، رنگ های قهوه ای، نود و بنفش برای شما مناسب است. از طرف دیگر خانم هایی با پوستی روشن و گرم، با صورتی های کمرنگ و نود های هلویی زیبا به نظر می رسند. همچنین برای شب، می توانند یک لب بنفش یا یک رنگ قرمز را برای چهره های خنک و یک نارنجی برای زیر رنگ گرم را امتحان کنند.

بهترین رژ لب برای پوست سفید
بهترین رژ لب برای پوست روشن

بهترین رنگ رژ لب برای پوست سفید

زنان با پوست سفید متوجه میشوند که تا حدودی رنگ پریده هستند. وقتی در معرض آفتاب قرار گرفتند پوستشان می سوزد، اما ممکن است بعداً برنزه شود. اگر این رنگ پوست را دارید، رنگ هایی مانند صورتی، بژ صورتی، مرجانی و هلویی گزینه های خوبی هستند.

بهترین رنگ رژ لب
بهترین رنگ رژ لب

مانند رنگ پوست روشن، خانم هایی که پوست سفید دارند نیز باید از رنگ های با رنگ زرد و طلایی پرهیز کنند. در عوض، به دنبال رنگ های صورتی و نود باشید. اگر رنگ روشن تری را ترجیح می دهید، یک رنگ مرجانی، صورتی یا قرمز را امتحان کنید. بنفش همچنین می تواند برای چهره های خنک خوب باشد. اگر ته رنگی گرم دارید، صورتی ها و هلوهای کم رنگ و همچنین مرجان های نارنجی و رنگ های بژ شتری را امتحان کنید.

بهترین رژ لب برای پوست سفید
بهترین رژ لب برای پوست سفید

بهترین رژ لب برای پوست متوسط

رنگ های متوسط پوست به راحتی برنزه می شوند و به طور کلی نمی سوزند. همچنین معمولاً حساس نیستند. اگر به نظر می رسد مانند پوست شماست، سعی کنید رنگ های های گل رز، ارغوانی و بنفش را امتحان کنید. به طور خاص، رنگ مایل به قهوه ای انتخاب خوبی هستند.

بهترین رژ لب برای پوست متوسط
بهترین رژ لب برای پوست متوسط

و بژ با صورتی ملایم رنگ های عالی برای این رنگ پوست است. برای کسانی که پوست متوسط و ته رنگی خنک دارند، رنگ های صورتی می توانند یک انتخاب خوب باشند. رژ لب های رنگی شرابی را نیز می توانید امتحان کنید. از طرف دیگر، اگر رنگ زیرین شما گرم است، سعی کنید قرمزهای نارنجی، نارنگی و حتی رنگ های مسی و برنز را امتحان کنید.

رنگ رژ لب برای پوست سبزه

این گروه رنگ پوست شامل رنگهای برنزه و زیتونی است. اگر در این گروه قرار می گیرید، به ندرت می سوزند و در تمام طول سال ظاهر برنزه خود را حفظ می کنید. برای خانم هایی که پوست برنزه دارند، از رژ لب های قهوه ای و بیش از حد بنفش اجتناب کنند.

بهترین رژ لب برای پوست برنزه
بهترین رژ لب برای پوست برنزه

اگر پوست برنزه دارید، باید رنگ های دیگری مانند مرجانی، رنگ های صورتی عمیق و رنگ های پایه نارنجی را امتحان کنید. به طور خاص، رنگ هایی مانند قرمز نارنگی و نارنگی یا رنگ صورتی گرم بسیار زیبا به نظر می رسند در حالی که رنگ زیرین سرد با رنگهای قرمز گیلاس و سایه های شراب بهتر است. در مورد خانمهایی با پوست زیتون که تمایل به ته رنگی خنثی دارند، تقریباً هر رنگ نود، قرمز، نارنجی و صورتی خوب به نظر می رسد. 

 پوست برنزه
پوست برنزه

بهترین رژ لب برای پوست تیره

افرادی که رنگ پوست تیره دارند، رنگ چهره عمیقی دارند و هرگز آفتاب نمی گیرند. آنها همچنین موهای سیاه یا قهوه ای تیره دارند. اگر در این گروه قرار میگیرند، رنگ های قهوه ای و بنفش مانند گردو، کاراملی و شرابی را به عنوان رنگ اصلی خود در نظر بگیرید. آلویی، زرشکی، بنفش تیره و قرمز نیز در خانمهایی که پوست تیره دارند چشمگیر به نظر می رسند در حالی که باید از رژ لب کم رنگ جلوگیری شود.

بهترین رژ لب برای پوست تیره
بهترین رژ لب برای پوست تیره

فکر نکنید که این بدان معناست که شما مجبور هستید یک رژ لب نود را از دست دهید. فقط یک رنگ نود گرم مانند قهوه ای متالیک، کارامل گرم، رزی طلایی یا بنفش را انتخاب کنید. همچنین رنگ هایی مانند قرمز یاقوتی و قرمز متالیک و رنگ های شرابی عمیق را نیز می توانید استفاده کنید. کسانی که ته رنگ گرم دارند می توانند رنگ های مسی و برنز و همچنین قرمز گیلاس را امتحان کنند.

بهترین رژ لب برای پوست تیره
بهترین رژ لب برای پوست تیره

انواع رژلب 

انواع مختلف رژلب وجود دارند بعضی از رژلب ها مایع براق هستند بعضی دیگر مایع و رژلب هایی هم کرم مانند هستند که هر کدام در مدلهای مختلف به صورت پالتی یا مدل های دیگر در بازار موجود هستند. در این جا چند مدل رژلب را برای شما بررسی می کنیم.

رژ لب های شفاف

رژلب های شفاف رژ لب کاملا مناسب برای استفاده روزمره هستند که باعث می شود زیبا به نظر برسید این رژلب ها مدت زمان طولانی تر روی لب باقی می ماند رژ های شفاف رنگ به همراه یک ظاهر براق سبک به لب می دهد که برای شبانه روز مناسب است.

رژ لب های کرم

اگر لبهای شما به طور مکرر خشک می شوند و می خواهید یك رژ لب ماندگاری طولانی مدت داشته باشید، به دنبال رژ لب های كرم بروید. اینها به راحتی از بین نمی روند و مدت طولانی تری می مانند چون موم بالایی دارند. رژ لب های کرم معمولاً دارای و ویتامین E هستند که لب های شما را در طول روز تغذیه می کنند. بنابراین آنها برای استفاده در طول روز عالی هستند.

رژ لب های براق

چه کسی عاشق رژ لب براق نیست؟ چه برای یک مهمانی باشد و چه برای استفاده در طول روز. براق کننده های لب بسیار جذاب هستند و مناسب آن دسته از خانم هایی است که رنگ های جذاب روی لب هایشان را دوست دارند. 

رژ لب های مایع

اگر می خواهید رنگی یکدست و با براقیت کمتری داشته باشید، رژ لب های مایع بهترین گزینه است. آنها سبک تر از فرمولاسیون های مات هستند و رنگی زنده به شما می دهند و همچنین می توانید با رنگ های دیگر ترکیب کنید. بنابراین برای آن روزهایی که مجبورید بعد از کار مستقیماً به یک گردش بپردازید، فقط رنگ مورد علاقه خود را از بزنید و تا پایان روز با خیال راحت به گردش بروید.

رژ لب مات

رژ لب های مات مورد علاقه بسیاری از دختران است زیرا اولا ماندگاری بالایی دارند و نیازی به تمدید مکرر ندارند. دوما شکل کاملاً مشخصی به لب های شما می دهند. اما تنها مشکل آنها این است که اگرچه نیازی به استفاده مجدد از آنها ندارید، اما لازم است لب های خود را قبل از استفاده آماده کرده و مرطوب کنید وگرنه خشک نمی شوند. 

 پالت رژ لب ایوزین شماره 12

پالت 12 رنگ رژ لب ایوزین حاوی عصاره کره کاکائو است که از خشکی و ترک خوردن لب ها جلوگیری میکند روی پوست لب به راحتی حرکت میکند و کاملا پوست لب را یکدست و زیبا میکند. قدرت عمل و ابتکار در دستان شماست با ترکیب رنگ های این پالت هزاران رژ لب جدید خلق کنید و از رنگ های غیر تکراری و خاص لذت ببرید. برای ماندگاری بالاتر میتوانید با پودر فیکس ترکیب کنید و یا قبل از استفاده پنبه را به قطره فیکس آغشته کنید و به آرامی روی پوست لب بکشید بعد از کمی مکث برای خشک شدن لب از پالت رژ لب آرت اسکین لذت ببرید. این پالت دارای انواع رنگ رژلب برای پوست زرد و تیره است.

پالت رژ لب ایوزین شماره 12
پالت رژ لب ایوزین شماره 12

مشخصات کلی پالت 12 رنگ رژ لب ایوزین

 • شماره رنگ :12
 • وزن : 150 گرم
 • ویتامین : ندارد
 • ارگانیک : خیر
 • شماره مجوز : 21171884
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۹

بهترین رژ لب برای پوست تیره رژ لب جامد الیزا بوده و به راحتی می توانید آن را همراه خود داشته باشید. الیزا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون اختصاصی تولید شده که حاوی روغنهای مرطوب کننده، رنگهای مجاز محصولات آرایشی بوده و فاقد هرگونه فلزات سنگین می باشد.این محصول ساختاری سبک و لطیف دارد که رطوبت لب را حفظ می‌کند و باعث نرمی و لطافت لبها پس از استفاده می شود که در حقیقت از ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن لب ها جلوگیری می‌کند.

رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۹
رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۹

مشخصات کلی رژ لب جامد الیزا

 • شماره رنگ : 19
 • وزن : 3 گرم
 • ویتامین : ندارد
 • SPF : ندارد
 • ماندگاری : 12 ساعت
 • کشور مبدا برند : ایران
 • شماره مجوز : ۳۴/۱۳۶۳۱-۲
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • سایز کوچک
 • ماندگاری مناسب
 • فاقد هرگونه فلزات سنگین
رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۹
رژ لب جامد الیزا مدل Mini شماره ۱۹

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

نقد و بررسی رژ لب جامد ساویز شماره 13

کره کاکائو موجود در این محصول، ماده ای طبیعی و خوراکی است که از دانه های کاکائو استخراج می شود و باعث محافظت و نرمی پوست لب ها شده و از ترک خوردن و خشک شدن لب ها جلوگیری می کند، همچنین این ماده دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و آبرسان می باشد. موم کارنائوبا موجود در این محصول از برگهای درخت نخل استوایی کارنائوبا استخراج میشود که باعث نرمی و براقی لبها می شود.

رژ لب جامد ساویز شماره 13
رژ لب جامد ساویز شماره 13

این محصول حاوی موم طبیعی زنبور عسل است و نیز به واسطه وجود ایزوپزوپیل میریستات و اکتیل دودکانول نرمی مناسبی را به همراه دارد. رژ لب ساویز در رنگهای بسیار متنوع برای سلایق مختلف طراحی شده است و تمامی رنگهای به کاررفته در آن از رنگهای مجاز آرایشی بهداشتی می باشد.

مشخصات کلی رژ لب جامد ساویز شماره 13

 • شماره رنگ : 13
 • وزن : 3.5 گرم
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • ماندگاری : 12 ساعت
 • شماره مجوز : 34/10226
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 12

با دارا بودن رنگدانه های غنی و با کیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب های شما می بخشد. این رژ لب بادوام، حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آنها را آبرسانی و تغذیه می کند. از نظر متخصصین پوست آزمایش شده و فاقد پارابن می باشد نمای نهایی مات مخملی دارد.. دارای ماندگاری طولانی مدت می باشد. این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود. این رژ لب مناسب پوست سبزه می باشد.

رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 12
رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 12

مشخصات کلی رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 12

 • شماره رنگ : 12
 • وزن : 4 گرم
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • SPF : ندارد
 • ماندگاری : 12 ساعت
 • کشور مبدا برند : ترکیه
 • شماره مجوز : 8691190466121
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

 رژلب جامد لورآل سری Color Rich Natural شماره 136

رژلب براق «لورآل» (Loreal) سری «کالر ریچ نچرال» (Color Rich Natural) لب‌های شما را حجیم و درخشان می‌کند و جلوه خاصی به لب‌ها می‌دهد. شماره 136 این رژلب تن رنگ صورتی با بافتی نرم و سبک دارد که به خوبی لب‌ها را پوشش می‌دهد. رژلب لورال حاوی ویتامین E و روغن امگا 3 است که لب‌ها را نرم و لطیف کرده و از خشک شدن پوست لب‌ها جلوگیری می‌کند.

رژلب جامد لورآل سری Color Rich Natural شماره 136
رژلب جامد لورآل سری Color Rich Natural شماره 136

جالب است بدانید رژلب‌های براق روی هر فرمی از لب زیبا هستند و لب‌ها را حجیم‌تر می‌کنند. برای ماندگاری بیشتر رژلب‌ها از کرم پودر در زیر رژلب و فیکس کننده روی رژلب استفاده می‌کنند اما رژلب‌های لورآل سری کالر ریچ نچرال خود ماندگاری بالایی دارند و نیازی به مواد فیکس کننده ندارند. ویتامین E و روغن امگا 3 موجود در این سری رژلب باعث می‌شود لب‌هایی نرم و لطیف داشته باشید و پوست لبتان خشک و ترک ترک نشود. اگر به‌طور روزانه در استفاده از رژلب اجبار دارید، حتماً از رژلب‌های حاوی ویتامین E و یا کرم ویتامین E قبل از رژ زدن، استفاده کنید زیرا که در غیر این‌صورت لب‌هایی پیر و چروک پیدا خواهید کرد. تن رنگ صورتی این رژلب بهتر است با رنگ پوست تیره استفاده شود زیرا رنگ رژ لب روشن بر روی پوست تیره جلوه بیشتری خواهد داشت. بافت سبک و نرم رژلب جامد لورآل به‌راحتی روی لب‌ها می‌نشیند و لب‌ها را کاملاً پوشش می‌دهد. این رنگ رژ لب برای پوست روشن مناسب است.

برند فرانسوی لورآل جزو برندهای سرشناس و مرغوبی است که نیازی به معرفی ندارد زیرا کیفیت محصولاتش، خوب بودن آن‌ها را تایید می‌کند. قیمت مناسب و ماندگاری بالا از ویژگی‌های بارز این رژلب‌ است.

رژلب جامد لورآل سری Color Rich Natural شماره 136
رژلب جامد لورآل سری Color Rich Natural شماره 136

مشخصات کلی رژلب جامد لورآل

 • شماره رنگ : 136
 • وزن : 5 گرم
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • SPF : ندارد
 • کشور مبدا برند : فرانسه
 • شماره مجوز : 1266528527143657
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • ماندگاری طولانی‌مدت
 • تن رنگ: صورتی
 • جلوگیری از خشک شدن لب‌ها
 • حاوی روغن امگا 3
 • دارای بافت سبک و نرم

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

 رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14

با دارا بودن رنگدانه های غنی و با کیفیت، حالتی مخملی و نرم به لب های شما می بخشد. این رژ لب بادوام، حاوی ویتامین ای و فرمولاسیونی رطوبت رسان است که به راحتی بر روی لب ها لغزیده و آنها را آبرسانی و تغذیه می کند. از نظر متخصصین پوست آزمایش شده و فاقد پارابن می باشد نمای نهایی مات مخملی دارد.. دارای ماندگاری طولانی مدت می باشد. این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود. این رنگ رژلب گلدن رز بهترین رنگ رژ لب برای پوست گندمی است.

رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14
رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14

مشخصات کلی رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14

 • شماره رنگ : 14
 • وزن : 4 گرم
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • SPF : ندارد
 • ماندگاری : 12 ساعت
 • کشور مبدا برند : ترکیه
 • شماره مجوز : 8691190466145
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

 رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی

در انتخاب خود محدودیتی ندارید. رژ لب جامد الیزا مدل ELP در بسته ۳۶ عددی عرضه می‌شود. رژ لب‌ها تکمیل‌کننده آرایش شما بوده و انتخاب رنگ مناسب که با آرایش شما هماهنگی داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. رژ لب جامد الیزا در ابعاد کوچک و جمع‌وجور است و به‌راحتی در کیف‌لوازم آرایش یا کیف دستی شما جا شده و فضای بسیار کمی اشغال می‌کند. ماندگاری این رژ تا ۱۲ ساعت است و در مهمانی‌ها نگرانی در مورد پاک‌شدن رز خود ندارید.

رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی
رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی

طیف‌رنگی متنوع این محصول دست شما را برای انتخاب باز گذاشته و به‌راحتی با توجه به نوع آرایش و رنگ‌لباس خود می‌توانید رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید. گفتنی است محتوی رژ لب جامد الیزا از موم زنبور عسل است. این محصول فاقد هرگونه فلزات سنگین است. این محصول هم برای استفاده شخصی و هم سالن‌های ارایشی مناسب است. با الیزا محدودیتی برای انتخاب ندارید.

رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی
رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی

مشخصات کلی رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی

 • وزن : 3 گرم
 • ویتامین : ندارد
 • SPF : ندارد
 • ماندگاری : 12 ساعت
 • کشور مبدا برند : ایران
 • ارگانیک : خیر
 • شماره مجوز : 34/13631-2
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • محتوی موم زنبور عسل
 • فاقد هرگونه فلزات سنگین

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 01

رژلب های مای جزء پرطرفدار ترین روژ لب های موجود در بازار هستند و دارای انواع رنگ می باشند. رژلب های مای هم به صورت مایع و هم جامد تهیه می شوند. این برند ساخت کشور ایران است و از کیفیت زیادی برخوردار هستند. و همچنین این رژ لب ها جلوه ای مات دارند.

 

رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 01
رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 01

مشخصات کلی رژ لب مایع مای شماره 01

 • شماره رنگ : 01
 • حجم : 9 میلی لیتر
 • ویتامین : ندارد
 • SPF : ندارد
 • کشور مبدا برند : ایران
 • شماره مجوز : 1527270354586999
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • پایه رنگ: گلبهی (Caramel)
 • جلوه‌ی مات و جذاب
 • پوشش عالی
 • بافتی نرم و سبک
 • ماندگاری طولانی

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژ لب مایع آرکانسیل مدل هیستریا شماره 408

یکی از بهترین و پر طرفدار ترین محصولات آرکانسیل رژ لب های مایع هیستریا هستند، این رژ لب مایع کاملا مات است و روی لب بسیار سبک است، رنگ بندی زیبایی دارد و به هیچ وجه لب را فشرده میکند و پوسته پوسته نمیشود، مواد اولیه کاملا گیاهی دارد و مورد تایید متخصصان پوست است. رژ لب مایع هیستریا یک رژ لب 24 ساعته با ترکیبات جدید است و برای پوست لب هیچ گونه حساسیت و خشکی ایجاد نمیکند.

رژ لب مایع آرکانسیل مدل هیستریا شماره 408
رژ لب مایع آرکانسیل مدل هیستریا شماره 408

مشخصات کلی رژ لب مایع آرکانسیل مدل هیستریا شماره 408

 • شماره رنگ : 408
 • نوع : مات , ماندگاری طولانی
 • حجم : 6.5 میلی لیتر
 • ویتامین : ندارد
 • SPF : ندارد
 • کشور مبدا برند : فرانسه
 • شماره مجوز : 17310000012945834124
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

 رژلب مایع مات لوسنت حاوی روغن آرگان شماره L501 

برند Losment استفاده از بهترین مواد اولیه اروپایی و برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید را سرلوحه کاری خود قرار داده و با افتخار نائل به اخذ گواهی ISO 9001:2008 گواهی کنترل کیفی و مدیریتی به شماره 305481 QM08 از کشور آلمان، اخذ GMP از اتحادیه اروپا گردیده است.

رژلب مایع مات لوسنت حاوی روغن آرگان شماره L501
رژلب مایع مات لوسنت حاوی روغن آرگان شماره L501

یکی از محصولات با کیفیت این شرکت رژلب مایع مات بادوام (Long Lasting Lip Gloss) است. این رژلب حاوی روغن آرگان و موم زنبور عسل است لذا غنی از ویتامین های E، A و امگا 6 و 9 است که در نهایت سبب حفظ لطافت و نرمی لب ها می شود از طرفی ویتامین E موجود در آن از ترک لب ها جلوگیری می کند. همچنین این رژلب دارای پوشش طبیعی با جلوه ای مات و مخملی بدون چسبندگی است که فوق العاده سبک و لطیف به همراه ماندگاری بالا است. ناگفته نماند به دلیل کیفیت بالای مواد مرغوب به کار رفته در این رژ لب فاقد مواد مضر و خطرناکی همچون پارابن و فلزات سنگین است. این رنگ رژلب بهترین رنگ رژ لب برای پوست گندمی است.

مشخصات کلی رژلب مایع مات لوسنت 

 • شماره رنگ : L501
 • حجم : 36 میلی لیتر
 • ویتامین : دارد
 • شماره مجوز : 32/12156
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • ساخته شده از بهترین مواد اولیه اروپایی
 • دارای گواهی ISO 9001:2008، گواهی کنترل کیفی و مدیریتی از کشور آلمان و گواهی GMP از اتحادیه اروپا
 • حاوی روغن آرگان و موم زنبور عسل
 • غنی از ویتامین های E، A و امگا 6 و 9
 • سبب حفظ لطافت و نرمی لب ها و جلوگیری از ترک آنها
 • دارای پوشش طبیعی با جلوه ای مات و مخملی بدون چسبندگی
 • فوق العاده سبک و لطیف به همراه ماندگاری بالا
 • فاقد مواد مضر و خطرناکی همچون پارابن و فلزات سنگین

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

 رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 28

محصولات برند گلدن رز ترکیه | GOLDEN ROSE معرفی محصولات برند آرایشی معرفی محصولات برند گلدن رز می باشد. این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود. رژ لب مات مایع جدید شرکت گلدن رز با فرمولاسیون منحصر بفرد با ماندگاری طولانی و رنگهای جدید و متنوع. بعد از زدن این رژلب سریع خشک شده، مات و رنگ آن ثابت میشود. این رنگ نیز رژ لب مخصوص پوست گندمی است.

رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 28
رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 28

فرمول این محصول دارای عصاره ویتامین E و آووکادو جهت نرمی و محافظت لب های شماست در تمامی طول روز لب های شما را زیبا میسازد بدون آنکه احساس سنگینی بر لبهای خود داشته باشید و به آن شادابی می بخشد همچنین به راحتی پاک میشود.

مشخصات کلی رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 28

 • شماره رنگ : 28 
 • حجم : 15 میلی لیتر
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • کشور مبدا برند : ترکیه
 • شماره مجوز : 08691190856106
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

مشخصات رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 03

رژلب های مای جزء پرطرفدار ترین روژ لب های موجود در بازار هستند و دارای انواع رنگ می باشند. رژلب های مای هم به صورت مایع و هم جامد تهیه می شوند. این برند ساخت کشور ایران است و از کیفیت زیادی برخوردار هستند. و همچنین این رژ لب ها جلوه ای مات دارند.

رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 03
رژ لب مایع مای سری Black Diamond مدل Perfection Matt شماره 03

مشخصات کلی رژ لب مایع مای شماره 03

 • شماره رنگ : 03
 • حجم : 9 میلی لیتر
 • ویتامین : ندارد
 • SPF : ندارد
 • کشور مبدا برند : ایران
 • شماره مجوز : 6542008276542574
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • پایه رنگ: بنفش (Berry Mix)
 • جلوه‌ی مات و جذاب
 • پوشش عالی
 • بافتی نرم و سبک
 • ماندگاری طولانی

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژلب مایع گلدن رز شماره 01

آرایش لب و داشتن لب‌های زیبا یکی از نکات اصلی زیبایی چهره است. رژلب آرایش شما را کامل کرده و به چهره شما شادابی بیشتری می‌بخشد. رژلب مایع گلدن رز شماره 01 در حجم 6 میلی‌لیتری عرضه شده و دارای ویتامین E است. این محصول دارای ماندگاری طولانی بوده و رنگ آن روی لب ثابت است. این محصول حاوی ویتامین جهت نرمی و محافظت از لب‌های شما عرضه شده‌است.

رژلب مایع گلدن رز شماره 01
رژلب مایع گلدن رز شماره 01

مشخصات کلی رژلب مایع گلدن رز شماره 01

 • شماره رنگ : 01
 • حجم : 6 میلی لیتر
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • SPF : ندارد
 • کشور مبدا برند : ترکیه
 • شماره مجوز : 8691190856014
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

رژلب مایع میسی موس شماره 108

رژ لب مایع میسی موس با ماندگاری بسیار بالا و بافتی سبک، به نرمی بر روی لب می نشیند و ظاهر نهایی مخملی به لبهای شما میدهد. رنگ این رژ لب بسیار زیبا و بادوام بوده و ظاهری صاف مخملی ایجاد میکند. ظاهر مات، با ماندگاری بالا و پوشش فوق العاده، بدون ماسیدن و پخش شدن از ویژگی‌های این محصول خارق العاده است. بدون احساس سنگینی ساعتها بر روی لب باقی مانده و حس خشکی به لبها نمیدهد.

رژلب مایع میسی موس شماره 108
رژلب مایع میسی موس شماره 108

این محصول با ویتامین E غنی شده است که لبهای شما را نرم، لطیف، و انعطاف پذیر نموده و احساس چسبندگی به آنها نمیدهد. به راحتی لبها را پوشش داده و بافتی نرم و انعطاف پذیر به آنها می‌بخشد.

مشخصات کلی رژلب مایع میسی موس شماره 108

 • شماره رنگ : 108
 • حجم : 7 میلی لیتر
 • ویتامین : دارد
 • نوع ویتامین : ویتامین E
 • کشور مبدا برند : ترکیه
 • ارگانیک : خیر
 • شماره مجوز : 1766201754
 • صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
 • دوام بالا
 • پیگمنت عالی
 • بدون ایجاد چسبندگی روی لب
 • یک رژ خوش بو و در عین حال زیبا

مشاهده در معتبرترین فروشگاه

نتیجه گیری

در این مقاله شما را با انواع پوست آشنا کردیم و نحوه انتخاب رژلب برای هر نوع پوست را برای شما توضیح دادیم و همچنین چند مدل از بهترین مارک رژلب را به شما معرفی کردیم. رژلب هایی با تن رنگی صورتی مانند رژلب مایع گلدن رز شماره 01 و رژ لب مایع آرکانسیل مدل هیستریا شماره 408 برای خانم هایی با پوست روشن مناسب هستند و همچنین رژلب های رژلب مایع میسی موس شماره 108، رژ لب مایع مات گلدن رز شماره 28 و رژلب گلدن رز مدل Velvet شماره 14 برای پوست های گندمی و سبزه مناسب هستند. دو نوع پالت رژلب را نیز به شما معرفی کردیم که دارای رنگ های متنوعی هستند و برای هر نوع پوست رژلب مناسب را دارد. و همچنین رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی دارای انواع رنگ رژلب می باشد برای کسانی که دوست دارند از همه رنگ ها رژلب داشته باشند. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم به شما در انتخاب رژلب متناسب با پوست کمک کنیم.

بیشتر بخوانید:

خوش رنگ ترین و با کیفیت ترین رژلب های این لی

راهنمای خرید ژل شستشوی صورت

راهنمای خرید پالت سایه چشم

راهنمای خرید بهترین کرم پودر از نظر پزشکان

شامپوی بدون سولفات

بهترین عطر زنانه

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام، من پوستم روشن بود ولی نمی دونستم چه رنگ رژی بهم میاد وقتی راهنمای خرید شما رو خوندم تقریبا یه چیزی دستم اومد و الان خیلی راحت تر می تونم انتخاب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا